Dodawanie komentarza

Do tematu: Brednie

Komentarze do artykułu: Leszek Balcerowicz - inteligentny zdrajca

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Brednie

~andi

2006-03-17 00:39:46

Takich bredni jakie tu wyczytuję dawno nie słyszałem. Banda nieudaczników i gówniarzy liczących na mannę z nieba. Kto wam każe tu się męczyć? Wyjedź na Ukrainę, lub na Białoruś i spróbuj tam żyć, bo gdyby nie Pan Balcerowicz i mądry plan naprawy gospodarki zniszczony przez kolejne oszołomowe ekipy rządzące, też byście tak mieli. Zresztą do kogo ja tu piszę...i tak wiecie swoje.

ODPOWIEDZ

Do nienormalnego czlowieka

~wiesiek

2006-03-20 11:43:59

Zapomniałes o nie przed normalnym!!!!!!!!!!!!I Przeczytaj parę książek człowieku bo śmierdzisz niewiedzą z daleka!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

do Slowianina

~GOCKO ANDRZEJ

2006-03-21 13:04:47

Widzę, że znalazł tu się słowiański czytelnik książek. Wiem z jakich książek wiedzę czerpiesz. Powodzenia człowieku z wiedzą.... brak słów na Twoje pojęcie rzeczywistości...

ODPOWIEDZ

echo

~Andy

2006-03-29 01:06:09

Pan L. Balcerowicz na posiedzeniu KNB, niewątpliwie zachował się arogancko i w sposob ostentacyjny zlekceważył konstytucyjnego przedstawiciela Rządu RP, złamał prawo, zlekceważyl zapisy umowe prywaryzacyjnej Banku BPH i wplątał się a tym samym NBP w kłótnię polityczną, której skutków nie przewidział. Prezes NBP, jeden z symboli IIIRP jest beznadziejnym politykiem- wypada tutaj przypomnieć, że jako szef UW nie dporowadzil do wystawienia ze swojej partii kandydata na Prezydenta RP. Jako Minister Finansów schłodził gospodarkę, jako monetarysta doskonały znawca problemu i wydawało się, że prezesura NBP to najwłaściwsze miejsce dla Niego. Chyba zasadne jest pytanie dlaczego naprawdę wplątał NBP w aferę polityczną, narażając instytucję, której jest Prezesem, polską gospodarkę i własny autorytet na tak wielki uszczerbek? Czy to tylko arogancja i nimb nieomylności, czy jest coś czym winna zainteresować się Komisja Śledcza lub Prokuratura?

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę