Dodawanie komentarza

Do tematu: Leszku Beee!

Komentarze do artykułu: Leszek Balcerowicz - inteligentny zdrajca

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Leszku Beee!

~RT

2006-06-14 15:35:00

Nas Pan już załatwił z kretesem.Świadomie czy naiwnie ale dla Pana najważniejszy jest PKB,czyli kasa(chorych i chciwych).Czy dzięki temu dorównamy takim potęgom gospodarczym jak np. USA czy Nowa Zelandia?Tam wszędzie wzrost PKB jest(lub jeszcze niedawno był)wysoki.Ale jeszcze większa powstała tam fala przestępczości(niezły pod względem opisowym,był film Farenhait 911).W Polsce też to widać!.A jak tam sukcesy w Gruzji?O ile wiem to z ramienia Banku Światowego doradzał Pan im jak przebudować gospodarkę!Też cienko przędą a do tego jeszcze ruskie im kopią dołki.Skoro jest Pan takim zwolennikiem terapii szokowej w gospodarce,to proponuję obniżyć Panu pensję(niestety nie jestem oryginalny:))do,powiedzmy,dwóch tysięcy złotych(nie chcę być taki okrutny jak Pan).I żadnych innych dochodów.Jako osoba samotna pewnie by sobie Pan poradził ale mając rodzinę?A są tacy co dostają mniej(tych osób jest więcej)... .Konkludując:choć nie cierpię p.Leppera,mogę niestety tylko za nim powtórzyć:Balcerowicz musi odejść!.No ale tak naprawdę to z nim powinna odejść cala(prawie!!!) rządząca(stołeczna i niższych szczebli) i biznesowa Polska,bo tyle plugawstwa,co w chwili obecnej,to,czytając opracowania historyczne,nawet w czasach targowicy nie było(jednak w to bym historykom nie wierzył,sądzę że to plugastwo jest dziedziczne i nie tylko w u nas ale na całym świecie!).To niestety nie tylko Pan L.B.namieszał.Ale jest on sztandarowym przykładem wypełniania cudzej woli i podszeptów(najpierw dymali nas ruscy,teraz wielki kapitał!).Najgorsze że jest święcie przekonany o tym,że jest mężem opatrznościowym Polski!.Z drugiej strony Ci co marzą o drugim Piłsudskim też nie są lepsi,bo nie pamiętają,że aby dopiąć swego ten Wielki Polak musiał unużać swoje ręce w bratniej krwi!.Ale patrząc na to co się dzieje na świecie,stwierdzam że ideały są dla naiwnych,więc czy to Bismarck(dla Niemców) czy Piłsudski(dla Polaków)czy wreszcie Balcerowiczo podobni (dla Banku Światowego i globalistów)zawsze będą nami wstrząsać i skazywać w imię jakichś idei czy reguł na nędzę i nadmierny stres.No cóż,dopuki nie wpadniemy w takie bagno jak np. w 1939 roku,zawsze możemy sobie ponarzekać i popisać co ślina na język przyniesie(a i z tego większość wyszła żywa chć nie bez ran)Rację miał Pan Młynarski:TRZEBA ROBIĆ SWOJE.Acha... jeszcze jedno:Kochajmy swoich bliskich(nawet teściowe)...bo tak szybko odchodzą!Powodzenia...rodacy:).

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę