Dodawanie komentarza

Do tematu: Szukanie kozła ofiranego

Komentarze do artykułu: Leszek Balcerowicz - inteligentny zdrajca

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Szukanie kozła ofiranego

~ginK

2006-11-17 03:19:24

.. Balcerowicz świętym nie jest i nie powinniśmy z niego takiego robić, lecz niech chociaż jeden z wypowiadających się ma lepszy pomysł jak powinna wyglądać transformacja systemu gospodarczego w latach 1989-2006, bo jeszcze z nią nie skończyliśmy... Moje pytanie, jak wg czytelników należało zrobić odpowiednie reformy, w państwie, gdzie rzeczą powszednią było łapówkarstwo, matactwo, brak poszanowania prawa. Cały rząd, wszyscy politycy są współodpowiedzialni za zaistniały stan rzeczy. Nie można twierdzić, że tylko ten, czy tamten jest zły. Jest to zwykły populizm. Uważam, że wszyscy politycy za PRLu działający powinni odsunąć się od sceny politycznej, ale nie o tym miałem napisać. Komisje śledcze w naszym kraju to farsa, tak jak wspomniałem na początku szuka się kozła ofiarnego, próbując zamydlić oczy opinii publicznej. Każdy winien rozum mieć i z niego skorzystać, czytając podobne artykuły. Co do samego tekstu, to autor powinien powstrzymać się od stronniczości i wygłaszania swoich poglądów, bo to nie przystoi. Na koniec chciałbym rzec tylko, że pomimo skandalicznych prywatyzacji za psie grosze, afery FOZZ [oni powinni dopiero odpowiadać!] i innych matactw, powinniśmy się cieszyć, że państwo polskie dzięki niektórym mądrym ludziom jeszcze istnieje.

ODPOWIEDZ

reformy po 1989

~emigrant

2006-12-06 15:27:49

najlepszy okres dla uczciwych politykow po 1989 to rzady UW-UD-PO, bez lapowkarstwa, bez poplecznictwa, stronniczosci... Balcerowicz jest czysty jak krysztal, reprezentuje najlepsze cechy przywodcze, a jego odpowiedzi przed komisja sledcza sa szczytem taktu i dyplomacji, to urodzony poltyk, z ktorego nalezy brac przyklad, niech sie uczy nastepne pokolenie... a moze juz wszyscy wyemigruja... i o to chodzi temu panu !!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę