Dodawanie komentarza

Do tematu: zydzi

Komentarze do artykułu: Nocna zmiana

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

zydzi

~grzes

2012-01-31 12:56:38

Ja jestem zydem i jestem z tego dumny.Umiem sie wkrecic tam gdzie potrzeba i mam z tego byt materialny.Owszem lubie pieniadze bo jest mi z nimi latwiej zyc.Jak trzeba to robie kolo dupy konkurencji,komu trzeba to przytakuje i ,,cukruje,,ale i tak swoje mysle,i w kazdym momencie moge sie zmienic na 100 procent.Jestem krzykliwy,jak trzeba ordynarny,klamliwy,i osiagam prawie zawsze to co chce.Bo taki poprostu juz jestem.Kazdy ma swoj temperament,czy to krzykliwy wloch czy opanowany norweg.Zas my zydzi mamy poprostu tegie glowy,jestesmy jak wytrawni szachsci co mysla ne trzy ruchy do przodu,i dzieki temu uzyskujemu bardzo duzo.BO MY POPROSTU MAMY TEN DAR OD BOGA I NIKT TEGO NIE ZMIENI.A wy goje pogodzcie sie z tym ze zawsze bedziecie tymi drugimi.

ODPOWIEDZ

a ty parszywy Żydzie skoro tak

~enjot

2012-02-12 23:29:48

mówisz i jesteś taki zakłąmany to poacałuj goja w dupę

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę