Dodawanie komentarza

Do tematu: ludzie - co to za bzdury!?!

Komentarze do artykułu: Nocna zmiana

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ludzie - co to za bzdury!?!

~Klavia

2005-09-11 16:11:41

gdyby ujawniac wszystkie te i tym podobne listy agentów służb PRL znalazłoby się tam wiele osób przypadkowych, szykanowanych i siłą zmuszanych do podpisywania dokumentów potwierdzających współprace. czy wam tak trudno zrozumieć, że niektórzy zrobili tak tylko dlatego, że ograniczało to kolejne represje i cierpienia jakie ich dotykały. w zamian za to służby miały na nich tak zwanego haka - którego Wy teraz chcecie wykorzystać. za 20-30 lat wszyscy ci agenci będą w piachu - nic tego nie powstrzyma, a zachowanie wałęsy, geremka, zycha, tuska, rokity i innych mądrych ludzi to bohaterstwo w porównaniu z waszą demagogią i chamstwem. łatwo pluć...

ODPOWIEDZ

jeszcze...

~janjuziuk

2005-09-11 16:14:17

ludzie którzy oglądają ten film i wierzą demagogom, którzy go zrobili to owieczki - zastanów się człowieku, który to czytasz, czy chcesz żyć w społeczeństwie chamów i krzykaczy - to oni robią tę stronę!

ODPOWIEDZ

co ty pierdzielisz?

~Witold Miłkowski

2005-09-16 05:08:08

dzisiaj zatrzymano giermka walesy - wachowskiego
   
   co o tym sadzisz

ODPOWIEDZ

odp

~MASZIEJ

2005-09-19 22:24:34

Czlowieku zastanow sie co za bzdury wypisujesz. Po pierwsze matolku nie chodzi o ujawnianie teczek zwyklych szaraczkow takich jak ty. Chodzi natomiast o przeswietlenie samozwanczych bohaterow ktorzy wystapili w roli judaszow. Represjonowani to byli zwykli obywatele i dzialacze o ktorych ty nigdy nie sluszales i ktorzy nigdy nie beda ujawnieni.

ODPOWIEDZ

odp

~siqWSageyfxsdlDhaIV

2005-10-24 06:35:56

A dlaczego Waęsie i spółce tak bardzo się śpieszyło? I dlaczego Wałęsa miał już gotowe oświadczenie które nie zostało wyemitowane? Brakło kilku godzin by Polska mogła być innym krajem.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę