Dodawanie komentarza

Do tematu: Nocna zmiana

Komentarze do artykułu: Nocna zmiana

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Nocna zmiana

~kp

2005-09-28 11:49:24

Oglądałem ten film i wiem jedno - Wałęsa i spółka za ten numer powinna być postawiona pod ścianę - dla zdrady brak jest przebaczenia

ODPOWIEDZ

Nocna Zmiana

~Zbignie Nieczyszcził

2005-10-09 12:07:57

Aż strach żyć w takim kraju, gdzie zdrada zdradą jest popychana i żal że ludzie są tak ślepi i obojętni na to co się wokół nas dzieje

ODPOWIEDZ

nocna zmiana

~rhfwBFXuFaLSWI

2005-11-04 11:14:41

ten film jest dla tych którzy złapali się na hasło PO ,że to partia inteligentnych i wykształconych, a którzy nie pamiętają lub nie wiedzą jak było naprawdę. Co do wałęsy i jego reszty zgadzam się

ODPOWIEDZ

Głupie pytanie, ale spytam...

~auumruacOoRnK

2005-11-16 02:14:06

Nie oglądałam niestety filmu.Przepraszam, czy tu chodzi o to, że Olszewski chciał lustracji i Wałęsa go za to odwołał?Kto był za odwołaniem, a kto przeciw? Proszę, niech ktoś mi odpowie, bo muszę napisać o tym w pracy na wos.Proszę o poglądy w stylu PiS-owskim. Błagam

ODPOWIEDZ

???

~Normalny Polak

2006-09-28 15:16:55

Jesteście wszyscy pojebani, kurwa tylko wam Żydy w głowie, a huj mnie obchodzi czy ktoś ma korzenie żydowskie czy nie, a propo Wałęsy, to gdyby nie on byście nadal laski robili komunistom. Debile pomyślcie, jeśliby był agentem SB to po co obalił komunizm????
   Jesteście żałośni, polacy są gorsi od Żydów, bo plują na swój naród i swoich bohaterów, tak samo było z Jackiem Kuroniem.

ODPOWIEDZ

Co sie dzieje z czasem.

~Gregor

2006-10-18 10:52:42

Z czasem ludzie zaczynaja inaczej patrzec na wydarzenia, ci ktorzy niegdys byli uwazani za bohaterow narodowych walczacych o dobro kraju, teraz w okresie jakby nie patrzec burzliwym (co to jest 16 lat w porownaniu z czasem przez jaki ksztaltowaly sie inne panstwa) zaczynaja byc uwazani za zdrajcow narodu. Najwiekszy paradoks w tym wszystkim to to, ze gdyby przylaczyli sie do komunistow, to byliby mniej pietnowani niz teraz, gdy dzieki nim nasz kraj zblizyl sie do uksztaltowania sie normalnego ustroju i stabilizacji gospodarczej.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę