Dodawanie komentarza

Do tematu: Mnie ta stronka przeraziła!!!!

Komentarze do artykułu: Nocna zmiana

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Mnie ta stronka przeraziła!!!!

~EwaT.

2006-09-29 11:12:18

Ta stronka mnie przeraziła. Tyle tu nienawiści do drugiego człowieka ... nieważne z jakiej ktoś jest opcji, ale nam, a głównie katolikom wiara nakazuje umiarkowanie w osądzaniu innych.Obejrzałam film i przeczytałam wszystkie artykuły iiiiiiiii jest mi ogromnie smutno, trafiłam na tę stronkę zbyt późno. Nigdy nie zagłosowałabym na PIS i jakąkolwiek partię której członkiem jest Pan Jacek Kurski. Jestem zwykłym, szarym człowiekiem z niepełnosprawnością ruchową, ale sprawnością umysłową chyba dobrą. Nie jestem zwolennikiem nagonki na nikogo, bez względu na jego przeszłość - wszak jestem katolikiem! Nie znoszę manipulowania opinią publiczną, a doszukiwanie się spisków wszędzie jest chorobą, którą należy leczyć. Panie Kurski sieje Pan nienawiść do ludzi!!! Wstyd!!!
   Ale pozdrawiam i życzę opamiętania.

ODPOWIEDZ

...

~Paavo

2006-09-30 02:57:15

Ale masz wyraźne proboemy z przyswajaniem faktów. Otwarcia oczu życzę.

ODPOWIEDZ

Nie przerażaj sie prawdą.

~Janusz

2006-09-30 03:19:31

Droga Ewo, prawde mylisz z manipulowaniem opinią publiczną. Z tym drugim mamy do czynienia w ostatnich dniach.

ODPOWIEDZ

.

~FreeDom

2006-10-01 05:07:36

Panie Januszu skąd pan wie co jest prawdą a co manipulacją? Jęśli się nie było naocznym świadkiem wydarzeń nie można być pewnym prawdy.

ODPOWIEDZ

kobieto obudz sie

~gtr

2006-10-17 13:52:14

ci ludzie jak tusk rokita oszukali cie zrobili z ciebie debilke krotko mowiac

ODPOWIEDZ

Mnie tez przeraza pewna sprawa

~Gregor

2006-10-18 10:39:22

Przeraza mnie zaslepienie niektorych osob nie widzacych zla w tym, co robia Kaczynscy.

ODPOWIEDZ

zmiana

~zgred

2006-11-05 22:44:43

gdzie ty tu widzisz nienawiść?to są fakty.

ODPOWIEDZ

niestety

~greg

2008-01-17 15:08:18

Niestety jest jeszcze gorzej z twoja sprawnoscia umyslowa.Jednak pomodle sie za ciebie greg

ODPOWIEDZ

Zydzie wpisz sie jako

~Lipek

2011-04-26 01:27:26

Agnieszka.
   A własnie mowa nienawisci polega na tolerancji nieprawdidłowości.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę