Dodawanie komentarza

Do tematu: Wypowiedzi z platwormy..

Komentarze do artykułu: Tuskomania

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Wypowiedzi z platwormy..

~Major

2005-10-04 11:10:41

Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem.
   Donald Tusk
   -------------------
   Mogę stanąć nago na głowie na szczycie Pałacu Kultury i powtarzać, że prywatyzacja już przyniosła Polsce biliony złotych, że polskie przedsiębiorstwa są mało albo nic niewarte i dlatego są tanio sprzedane.
   Donald Tusk
   

ODPOWIEDZ

pytanie

~Szczur

2005-10-11 22:26:43

Czy możesz napisac, gdzie pojawiły się te wypowiedzi Tuska? Są tak szokujące w całosci, że warte szerszego rozgłosu. Dotąd znałem jedynie fragmenty.
   To ważne, w celu uwiarygodnienia.
   

ODPOWIEDZ

czytaj hotnews i tyle

~zeVreElF

2005-10-16 09:30:15

http://hotnews.pl/artpolska-572.html

ODPOWIEDZ

do pana Antoniego

~hQfKXDJmZgDEBDtoeu

2005-10-17 08:00:16

już podaję:Ankieta na temat polskości opublikowanej w miesięczniku ZNAK w nr 11-12 z 1987 roku - str. 190

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę