Dodawanie komentarza

Do tematu: jestescie idiotami...

Komentarze do artykułu: Kurski miał rację

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

jestescie idiotami...

~vbpnOQwaszBN

2005-10-15 05:34:28

lub marnujecie zycie na marne prowokacje, ciekawe kto z was oddalby swoje zycie za cene idealow. Przykro mi tylko ze mieszkam w kraju ludzi, ktorym sie wydaje ze zjedli wszystkie rozumy, a nie potrafia logicznie myslec modle sie za wszystkie kukielki amen

ODPOWIEDZ

j.w

~IQjCqOkfsrLEnNAXN

2005-10-15 07:32:18

Głupiś jak baran w stadzie

ODPOWIEDZ

poweidziales co wiedziales

~uPGPyzTlkjbYYJWeeyY

2005-10-15 10:54:51

leszczu barowy

ODPOWIEDZ

Módl się, lesz z sensem

~gCPvMOLXoffOJylATP

2005-10-15 21:03:21

szczerze polecam bo Twoja wiara nie stoi w obliczu Boga. Kukiełką, (zrozum dobrze moje intencje) możesz być Ty ze swoim uwikłaniem w prawdy głoszone przez media lub sam Tusk, ktory zatraca zwykłe poczucie przyzwoitości. Twoja histeryczna reakcja jest jedynie próbą odreagowania na wiarę w Tuska. Jeszcze raz - wierz w Boga, nie Tuska... i módl się za nas wszystkich. :)

ODPOWIEDZ

człowieku nie wnerwiaj się

~ffuAHNYrwEFKdfSIIXH

2005-10-15 21:14:47

Przecież możesz wyjechać -jeżeli w Polsce Ci się nie podobają ludzie.Swiat jest wielki.Ja nie chcę prezydenta ,którego dziadek służył w hitlerowskiej armi.Nie chcę prezydenta ,który studiował historię a nie zna histori swojej rodziny.Może jednak zna tylko się wstydził przyznać.Gdyby o tym powiedział ,mądrze zinterpretował kto wie ?... ale sztab wyborczy ma beznadziejny a sam jest przeciętny a ja nie chcę takiego prezydenta a Ty wnrewiaj się ja chcesz albo napij się melisy ...

ODPOWIEDZ

detekror,jesteś zmodyfikowany

~AKVqYFtmZAe

2005-10-17 02:37:39

genetycznie przez żydowską gazete dla Polaków to nie ulega wątpliwości ,wasze zadanie to sianie zamętu i okradanie czudzego w białych rękawiczkach.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę