Dodawanie komentarza

Do tematu: Jaki ja jestem szczęśliwy!

Komentarze do artykułu: Gorące rozdanie - wstępne wyniki wyborów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jaki ja jestem szczęśliwy!

~ZyATPNuhoqwovyyBOAC

2005-10-23 14:26:25

Nie wierzyłem, że doczekam tego. Wygrane wybory parlamentarne, Senat bez komuchów i L.Kaczyński Prezydentem RP. Nareszcie moja Ojczyzna będzie miała prawego, uczciwego i wykształconego prezydenta. Warto było czekać!
   Janie Pawle II, dziękuję za wstawiennictwo!

ODPOWIEDZ

Tak samo popieram i się cieszę

~qDIIsPJwB

2005-10-23 14:39:10

z wyboru na prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ale Lech Kaczyński będzie musiał się wywiązać z obietnic że rozliczy JOLĘ I OLKA KWAŚNIEWSKICH I JEGO I JEJ KĄT ZAGRANICZNYCH W SZWAJCARJI.

ODPOWIEDZ

Kaczynscy nie Fozz owali

~SDGUwurXRZVIAMdaTi

2005-10-23 19:28:32

Jedyne co Lechowi można zarzucić w sprawie FOZZ to to, że był szefem NIK i niewiele zrobił, ale prawda taka, że co miał zrobić ? Mógł zrobić to co Olszewski i tak samo by skończył. Generalnie to mam mu to za złe, ale to po prostu mniejsze zło. Gość jest czysty, poparł uchwałe lustracyjną JK Mikkego, głosował przeciwko odwołaniu rządu Olszewskiego, nie było go ani na karcie Macierewicza, ani Milczanowskiego. Nie wygląda na to, aby był obcym agentem, tak jak mi zalatuje Tusk. Można się spodziewać czegoś dobrego, nie pasuje mi oczywiście, że jest umaczany w okrągłym stole, ale z drugiej strony był jednym z pierwszych, którzy ostro Bolka krytykowali za agenture i prosowietyzm. Jeśli chodzi o gospodarę to co Kwachu robił ? Prawie nic . To zostawiamy Radzie Ministrow, a Pierwszy niech strzeże porządku i prawości, czego życzę Kaczyńskiemu.

ODPOWIEDZ

NIK

~wbqiBIykda

2005-10-23 22:15:57

Przypominam, że w NIKu był Walerian Pańko.Chciał coę zrobić. Zginął w wypadku samochodowym...
   Anatol Lawina. Młody i zdrowy inspektor.Zmarł na zawał serca...
   
   Tak, takiego Prezydenta chciałem.
   Z przyczyn obiektywnych nie będę przytaczał, w jaki sposób odnosi się Tusk i tuskomani do elektoratu Kaczyńskiego. A to już nie 1 człowiek ale miliony wyborców. Więc sza nad tą trumną!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę