Dodawanie komentarza

Do tematu: no to poczatek konca..

Komentarze do artykułu: Dane z 90% lokali wyborczych

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

no to poczatek konca..

~iqzWfpCrAyVq

2005-10-23 23:22:56

to teraz poczekamy i zobaczymy jak daleko polskazajedzie na anty-europejskiej polityce, a w szczegolnosci anty-niemieckiej... pan nowy prezydent bylby ok, bylby lepszy od tuska, gdyby nie jego nacjonalistyczne anty-niemieckie nastawienie.... oj polski narodzie kiedy nauczysz sie patrzec w przyszlosc a nie w przeszlosc...

ODPOWIEDZ

Bez przesady z tym straszeniem

~pvnMhsFHAfPlEKLqlW

2005-10-24 01:16:12

nastawienie jest tylko wynikiem obrony przed osobnikami typu Steinbach i inni tego typu - których rząd po cichutku głaskał. Teraz wiedzą, że na takiej dwulicowości z Polską nie pojadą - bo czas pokornych cieląt łasych przede wszystkim na stanowiska międzynarodowe się skończył.
   
   Ciekawe gdzie by zajechała Polska na swojej prounijnej postawie, godzącej w jej interesy w sposób oczywisty. Maleńka Litwa już lepiej i głośniej broni swoich interesów (rura Niemcy-Rosja) i naszych niż niby taka reprezentatywna dla regionu Polska.
   
   I jakoś Adamkus nie robi pod siebie i społeczeństwo Litewskie też nie.

ODPOWIEDZ

Precz z Tuskiem

~iEBrYnDuVX

2005-10-24 02:25:15

Jak do tej pory widzimy jak daleko zajechała na polityce pro-amerykańskiej i pro-europejej... Bez komentarza!

ODPOWIEDZ

Tylko ktoś naiwny może sądzić

~DEecmSRNjfD

2005-10-24 05:31:12

że niemcy zrezygnowały z ekspansji na wschód i nie będą starały się odzyskać z nawiązką to co straciły ,/dlaczego nie zniosą 116 art swej konstytucji,mieli na to dość czasu/moim zdaniem ich polityka ustawiona na dłuzszy okres sprowadzi nasz kraj do roli marionetki dostarczającej siły roboczej i mięsa armatniego.Tacy jak Tusk potrzebni są dla realizacji tych celów,uległy pro niemiecki,skłonny do oderwania Kaszub od Polski /wprowadzanie j,kaszubskiego/itd polityka wobec niemiec musi być twarda,tym bardziej nie dawać się wykupywać to jest grożniejsze od wojny.

ODPOWIEDZ

Wiesz co student ;-)

~ELfXHQakUNTRjzGBncR

2005-10-24 09:24:24

Daj sobie lepiej spokój ze studiowaniem bo takich studentów jak ty to mamy aż nadto, nie ma kto ulic pozamiatać bo każdy ...a ma magistra. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę