Dodawanie komentarza

Do tematu: Do Autora

Komentarze do artykułu: Sondażowa hipnoza nieudana

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Do Autora

~NHAAGecFmkpYd

2005-10-24 14:00:02

Niestety się mylisz!
   1. Z tym że to była manipulacja i że sondaże zostały zfałszowane stuprocentowo się zgodzę , ale nie zgodzę się że mediom to się nie udało.To wszystko było od początku zamierzone.Media zrobiły wojnę między Tuskiem a Kaczyńskim , wykluczając tym samym innych kandydatów.To jeden z nich miał wygrać i tak też się stało. Podejrzewam jednak (chociaż tego nie jestem pewien) , że w drugiej fazie tej wojny zamierzonym była wygrana Kaczyńskiego. To by tłumaczyło fakt zfałszowania sondaży - Tusk ma niby więcej głosów , więc zwolennicy kaczyńskiego idą głosować byle by Tusk nie wygrał , aż nagle bierze się ich 8%. Jak już mówiłem -nie jestem tego pewien , to moja czysta hipoteza. Dla mnie wybory skończyły się w pierwszej tuże wyborów.Tusk i Kaczyński nie są nic warci , tym bardziej mojego głosu.

ODPOWIEDZ

twój pogląd

~vCyqlBhesLaSD

2005-10-25 14:42:33

jest wart tego samego.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę