Dodawanie komentarza

Do tematu: do MATOŁA donalda tuska

Komentarze do artykułu: Dzień Niepodległości

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

do MATOŁA donalda tuska

~UwIDhRdXIv

2005-11-10 17:34:49

ty IDIOTO znów jesteś na deskach, Kaczyński cię znów załatwił. I ja ci powiem ..IDIOTO..razem z tym swoim pojebem ROKITĄ i tą kurwą HANKĄ GRONKIEWICZ z Polski będziecie musieli ...VON.!!!
   na roboty do NIEMIEC ...MATOŁY....!!!!!!!!!!!!!!!!!
   

ODPOWIEDZ

podziękowania

~SCezFuugPXQOrz

2005-11-12 04:44:05

Musimy im w tym pomóc,pamiętaj,że wgryżli się w naszą glebę bardzo mocno.

ODPOWIEDZ

re

~GigvnIXWSeZ

2005-11-12 17:24:55

Jeżeli ktoś tu jest matołem to tylko ty, co wyraźnie widać z poziomu twojej wypowiedzi - nawet takiemu debilowi jak lepper nie dorastasz do pięt :) a co dopiero do Tuska.

ODPOWIEDZ

Polskę zostawcie Polakom

~GnIVvClyS

2005-11-13 00:49:36

za którą bili się nasi dziadkowie przelewając krew.Polacy chcą dobra i porzadku w Ojczyznie a dopiero potem w świecie. Ale to za duże żądanie jak widać z opinii PO i SLD. Rozumiemy jedność myślenia i sojusz partyjny PO i SLD i ogromne rozgoryczenie i obrazę, bo nie udało się obecnie zablokować tego co tak łatwo poszło w 1982 r. Mimo waszych mediów NARÓD POLSKI nie dał sie ogłupić i dokonał wreszcie wspaniałego wyboru. My jak obrażalismy się to mogliśmy jedynie szukać pracy i życia poza krajem. Teraz wyjeżdżajcie wy - przegrani i doradzajcie jak budować libero -socjalizm. Nareszcie mamy polityka, który potrafi się zmierzyć z całym złem i oderwać przemalowanych liberałów z PO i czerwonych pajaków z SLD od władzy. Życzę powodzenia Panie Jarosławie Kaczyński.

ODPOWIEDZ

??????

~jolka

2011-11-11 09:29:02

Krzysiu ale pojechaleś!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę