Dodawanie komentarza

Do tematu: Spoko--będzie Jasnogród ,!!!!!

Komentarze do artykułu: Ciemnogród, kołtuństwo

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Spoko--będzie Jasnogród ,!!!!!

~XvPdIlaTCGRz

2005-11-15 07:46:38

Co za CIEMNY zacofany KOŁTUN do kibucu z nim!!!!! Elyyytka która nie może się pogodzić z tym że tak intelyyyygentnym POpaprańcom społeczeństwo pokazało gest Kozakiewicza. Buta i bezczelność liderów PO nie zna granic. Mimo zmiany szyldów smród zawsze będzie ich zdradzał i nie nabierzemy się na ich obietnice, którzy gardzą własnym narodem!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Mała uwaga - sprostowanie

~bVZTNRQVqdgwvmtHb

2005-11-15 10:02:12

w Twojej wypowiedzi wkradł się bład - Naród Poski to nie jest ich naród, to nie są Polacy popatrz na ich fizjonomię, nazwiska, słowa, gesty - to nie sa Polacy to są Żydzi. Co co się dzieje w Polsce teraz to nie jest nic innego jak wojna o Polskę o jej być albo nie być. NARODZIE OTWÓRZ SZEROKO OCZY - OBUDŹ SIĘ POLKO I POLAKU TRWA WOJNA O NASZĄ OJCZYZNĘ TO JEST WOJNA POLSKO - ŻYDOSKA

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę