Dodawanie komentarza

Do tematu: Zapowiada się ciekawie

Komentarze do artykułu: TRZY zeta netto

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Zapowiada się ciekawie

~QuQZzquxtp

2005-12-19 06:35:02

Kiedyś tłumaczył mi ekonomista
   że firmy nie mogą rozwijać się linią ciągłą (tak to zostało wymyślone, wyliczone, skonstruowane)
   Są progi, które aby pokonać, musi się wziąść kredyt z banku. Unas to pokonywanie progów jest szczególnie trudne - celowo?

ODPOWIEDZ

g***o prawda!

~nEBRTxWMofnoBBV

2005-12-19 10:07:28

można się rozwijać linią ciągłą (mojej firmie rodzinnej jakoś się udaje, zatrudniamy coraz więcej ludzi - gorzej z klientami - jesteśmy drodzy jako że staramy się godziwie płacić, konkurować możemy tylko jakością usług), a kredyty (w polskich realiach) to złodziejski instrument który powoduje spowolnienie gospodarki (jak już otrzymasz kredyt to nie zarobisz na odsetki - ralnie 40%)

ODPOWIEDZ

odpowiedz

~AKnjNvIDAtAoEVIuIWl

2005-12-19 11:05:26

obaj macie rację, tyle że pierwszy z Was ujął to jako progi, drugi progów nie widział, bo wskoczył od razu na wyższy schodek, po którym są już tylko ruchome schody.

ODPOWIEDZ

przepraszam ant

~fujDVGbuSJuQHW

2005-12-20 14:22:52

Emocje wzieły górę (co widać w tytule) - masz rację.
   Co do ruchomych schodów, hmmm... takie coś to tylko w domach towarowych, metrze etc.
   W biznesie są tylko progi i trzeba je umiejętnie pokonywać (czyt. racjonalnie gospodarować wszystkim) - wtedy jakoś i potrzeby kredytowania działalności nie widać (chyba że ktoś chce na raz duzo i szybko to powodzenia - ja wyznaję filozofię małych kroczków).
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę