Dodawanie komentarza

Do tematu: Najbardziej niszczący

Komentarze do artykułu: Czerwonym dziękujemy!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Najbardziej niszczący

~LlOyBWdwBb

2006-01-04 12:39:16

jest liberalizm, zwłaszcza w polskim wydaniu. Nie wszystko wydaje mi się trafne w zalecanym portalu. Sądzę, że bez problemu uzyskają wsparcie finansowe od Kulczyka.
   W jakiś sposób Hotnews zaczęło sprzyjać dezinformacji i dezintegracji - ale to moje zdanie -może warte zastanowienia

ODPOWIEDZ

odp.

~dugPqxISqtoU

2006-01-04 12:50:16

nie wszyscy strzelcy strzelają do celu w 10-tkę. Ważne jest jednak, że strzelają mniej lub bardziej celnie (ale strzelają) w podobny punkt rzeczywistości. Ja także nie zgadzam się z niektórymi postulatami zawartymi na wyżej wymienionej stronie. Nie przekreśla to jednak mojego pozytywnego stosunku do witryny - ważny jest ruch w odpowiednim kierunku. Jak będziemy zaczynali dyskusję od niedoskonałości, to nie zajdziemy daleko.
   Artykuły o naprawie Rzeczpospolitej już niedługo w HOTNEWS.pl :) Wtedy będę wyrażał 100% zgodność z poglądami (jako autor ;) , ciekawe czy podobne zdanie wyrażą czytelnicy...

ODPOWIEDZ

Obawiam się

~DpwKUbKyNTau

2006-01-04 15:25:22

strzelających w każdą stronę. Ustal ten cel i hierarchię ważności problemów których rozwiązanie zbliża Cię do niego. Pomyśl nad tym. Dostrzeżesz, że w obecnej chwili, niektóre wspaniałe hasła wzajemnie się wykluczają albo zaciemniają obraz, dezintegrują, ogłupiają.
   No właśnie, jaki realny cel moglibyśmy uznać za wspólny? Zapewne dobrobyt. Co to dla Ciebie znaczy?
   Już tutaj możemy się bardzo różnić?
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę