Dodawanie komentarza

Do tematu: ZAGŁODZIĆ ICH !!!

Komentarze do artykułu: Zbrodniarze PRL bez emerytur?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ZAGŁODZIĆ ICH !!!

~Esquibel

2006-01-20 05:29:33

MIESZKAŃ POZBAWIĆ. DZIADOWSKI KIJ I NAS ŻEBRY, JESZCZE TABLICZKĘ NA SZYJĘ BYŁEM UBEKIEM, RZUC KAMIENIEM!!!! PRZECIEŻ JESTEŚMY KATOLIKAMI!!! PIS POWINNO NATYCHMIAST ZARZĄDAĆ OD KOŚCIOŁA BY WYKREŚLIŁ PRZYKAZANIE O WZAJEMNYM MIŁOWANIU I O NASTAWIANIU DRUGIEGO POLICZKA. WRESZCIE NIE BEDZIE TYCH MORALNYCH ROZTEREK!

ODPOWIEDZ

ale

~Choice

2006-01-20 06:24:17

za wojną w Iraku i zgładzeniem Husajna zapewne jesteś... Dewocja przeciwników PiS poraża...

ODPOWIEDZ

nie jestem i nie byłem

~Fernandez

2006-01-20 06:48:00

uważam że binladena&company powinne ścigać służby wywiadowcze czy jednostki specjalne. Afganistan i Irak to po prostu działania USA na pokaz dla własnego społeczeństwa - nie bójcie się, jesteśmy w stanie uderzyć wszędzie i na każdego. Nie jestem też przeciwny odebraniu przywilejom byłym sbekom. Jak najbardziej czas ich rozliczyć. Zrównac ich emerytki do najniższych krajowych, odebrać ulgi i darmówki na mieszkania, abonamenty itp. Mierzi mnie za to takie pokazowe działanie jakie preferuje Ziobro. No i jad wypowiedzi niby katolików, wyborócw PiS-u(sam głosowałem na tę partię). Czy nie można tego załatwić na spokojnie, z godnością. Takie plucie nienawiścią jest tylko amunicją dl a platformowców czy lewaków. Nie rozumiecie tego? Czasem trzeba też skrtykować swoich żeby zaczęli trochę myśleć.

ODPOWIEDZ

Ok, może i przesadziłem

~Gallant

2006-01-20 07:53:45

po prostu na PiS głosowało też wielu ludzi o umiarkowanym podejściu do kościoła katolickiego, i czasem patrząc trochę z boku tej barykadynie nie można nie czuć niesmaku widząc jak się cały czas ktoś zasłania tarczą z Bogiem, Honorem i Ojczyzną, a gdy sam atakuje jakoś się tych reguł już nie trzyma. Myślę że 45 lat, celu który uświęca środki już wystarczy. Pokonajmy ich, ale jak gentelmeni, nie jak przekupki, kto kogo przekrzyczy.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę