Dodawanie komentarza

Do tematu: I wstydu oszczec!

Komentarze do artykułu: Jak Pan to robi?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

I wstydu oszczec!

~Pharme875

2006-01-27 19:39:19

Ciekawe kto i dlaczego tak uporczywie lansuje tego pajaca w jego chocholim tancu? Ja wiem kto ale nie powiem.Czy koalicja SLD i PO to przypadek? Manus manus lavi.Przez 16 lat i caly czas do dzisiaj wierni owczesnie, zawartemu ukladowi,chca zniszczyc kazdego, kto stanie na ich drodze.I wierzcie mi nie spoczna.Dlatego na kazdym kroku trzeba ich neutralizowc, a najlepiej zatopic.Z wielkim powazaniem emigrant z lat 80- tych.

ODPOWIEDZ

Hę?

~;P

2006-01-30 08:17:30

Jaka koalicja SLD-PO? Aktualnie mamy przecież koalicję PiS - Samoobrona/LPR/PSL (niepotrzebne skreślić).

ODPOWIEDZ

Jak zatopić?

~HLLoLNiD

2006-02-12 16:12:55

Trzeba bardziej uświadomić zwykłych ludzi,pomóc otworzyć im oczy na grę,w której są pionkami,ciągle zdziwionymi,że są wykorzystywani,ale to nie łatwe.A to diabelskie nasienie sieje chaos-takie ma zadanie,ale mam nadzieję,że w końcu zachłysną się różowi własnymi odchodami.TYlko powiedz jak zachęcic ludzi do myślenia,do poznawania faktów a nie opinii?

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę