Dodawanie komentarza

Do tematu: DORN DO DYMISII !!!!

Komentarze do artykułu: Żałoba narodowa potrwa do środy

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

DORN DO DYMISII !!!!

~człowiek

2006-01-30 01:58:15

Tydzień temu z powodu zalegającego śniegu groził zawaleniem dach Auchan w Mikołowie. Ewakuowano ponad tysiąc osób robiących zakupy. Ale nikt nie wyciągnął wniosków, nie nakazano natychmiastowej kontroli innych dachów podobnych obiektów. Dorn broni się że 23 stycznia wydał, zarządzenie, TAK, TAK ZWYKŁE ZARZĄDZENIE KTÓRE DO NICZEGO NIE ZOBOWIĄZUJE, ZA KTÓREGO NIE PRZESTRZEGANIE GROZI EWENTUALNY MANDAT W NAJWYŻSZM MOŻLIWYM WYMIARZE 500zł - przy koszcie odśnieżenia dachu takiej hali to można taki mandat płacić codziennie, i to ma go usprawiedliwiać. Tymczasem wojewodowie murem twierdzą że te zarządzenie nawet nie zdążyło jeszcze do nich dotrzeć. To jest odpowiednie działanie po katastrofie do której omal nie doszło w Mikołajkach? Musiała się zdarzyć prawdziwa tragedia, z ogromną ilością ofiar żeby urzędnicy zaczęli myśleć? I wiecie co, założę się że po wielomiesięcznym dochodzeniu okaże się że wszyscy dopełnili swych obowiązków a ta tragedia to nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Coś w stylu - dopuszczalna warstwa śniegu + różnica temperatur + hałas = efekt nie do przewidzenia i w rezultacie katastrofa. Bo u nas NIGDY nie ma winnych.

ODPOWIEDZ

Gołębi dywersanci.

~Rumcajs

2006-01-30 04:17:09

To napewno oni.

ODPOWIEDZ

Obiektywny-obiektyw!

~Pharmf947

2006-01-30 14:33:07

I faktycznie sie to stalo.Mowilem do dziewczyny, ze zobaczysz ,beda PiS oskarzac o ta katastrofe.Jakbym wywrozyl.Znalazl sie specjalista i w dodatku domaga sie dymisji L.Dorna.Dam ci rade ; skoncz z iglami, bedziesz myslal logicznie.

ODPOWIEDZ

nowojorczyku

~jedna z wielu

2006-01-31 01:18:06

nie oskarżam PiS-u o katastrfoę tylko o lekceważenie wczesniejszych sygnałów że do czegos takiego może dojść i tak samo miałbym pretensje do każdego innego rządu(jakiś niedorozwój jesteś że nie rozumiesz sensu paru linijek tekstu?) . Po za tym dam ci dobrą radę, sam urodziłem się w Chicago i spędziłem tam 27 lat swego życia, i niestety gdy zedycdowałem się wrócić do kraju okazało sie że to wszystko co sobie wyobrażałem o Polsce mając takie informacje jakie są dostępne w USA było śmieszne, polska rzeczywistość z bliska jest zupłenie inna niż z dystansu 4500 mil i cedzona przez media.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę