Dodawanie komentarza

Do tematu: Zaklady Psychiatryczne w RP

Komentarze do artykułu: Psychuszka w demokracji

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Zaklady Psychiatryczne w RP

~fsaf

2006-02-19 11:47:14

Jestem zaszokowany tym co przeczytalem w powyzszym artykule na temat zamykania niewygodnych osob w takich zakladach.Wiem to jeszcze z Polski ze takie metody stosowala komuna.Az trudno w to uwierzyc ze w dzisiejszych czasach stosuje je sie nadal.Jesli ktos ma na to dowody to powinien niezwlocznie powiadomic o powyzszej sprawie przedewszystkim partie polityczne wchodzace w sklad koalicji stabilizacyjnej jak i premie ra czy besposrednio PIS:Takie metody to swinstwo post komunistyczne ponizej pasa.Prosze sobie wyobrazic jak sie czuje zdrowy psychicznie czlowiek ktorego zamyka sie do zakladu psychiatrycznego tylko dlatego ze jest lub moze byc niewygodnym swiatkiem.Jesli takie metody stosuje sie do dzis w Polsce to oznacza to i utwierdza mnie w przekonaniu ze w dalszym ciagu czesc prokuratury jak i sedziow to reprezentanci post komunistycznej mafi.Szkoda tylko ze Polska rzadzi koru pcja i postkomunistyczne media a nie przepisy prawne i uklad stabilizacyjny.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę