Dodawanie komentarza

Do tematu: a mnie tu cenzurują

Komentarze do artykułu: Patent na sukces

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

a mnie tu cenzurują

~Pharmd434

2006-02-01 05:54:19

ponieważ nie zawsze pisałem to co leżało po myśli red.naczelnego nie mogę zamieszczać postów z domowego komputera (pojawia się komunikat Nie można tak szybko dodać nowego komentarza! Poczekaj 2 minuty!) z kompa w pracy gdzie mam różne ip w zależności od serwera przez który się łącze tego problemu nie ma. Cenzura jest i będzie drogi kolego. Bezstronność tego serwisu to tylko ułuda. Pytacie dlaczego nadal wchodzę na tę stronę? Bo w bardzo wielu punktach zgadzam się z tym co jest tu publikowane. O tym w czym się nie zgadzam chciałbym podyskutować, ale jak widać tak nie można. Albo jesteś z nami albo przeciwko nam, zgody na dyskusję brak.

ODPOWIEDZ

odp.

~Obserwator

2006-02-01 06:55:50

mogę Cię zapewnić, że nic nie jest cenzurowane i od 2 lat nie został usunięty ani jeden komentarz. Komunikat o niemożliwości dodania to sprawa systemu, który bazuje na rejestracji IP. IP powinny być przez system co 5 minut usuwane z bazy, jednak sporadycznie się tak nie zdarza. Dlatego czasem wygląda to tak, jakby ktoś to kontrolował.

ODPOWIEDZ

no cóż...

~architekt

2006-02-01 07:58:58

jeżeli to wina serwera to należą się Wam ode mnie przeprosiny za pomówienie. Z drugiej strony oznaczałoby to że albo serwer nie wykasował mego ip od jakichś dwóch miesięcy(co raczej jest mało prawdopodobne), albo na Waszej stronie wpisuje się ktoś jeszcze z mego bloku(jeden serwer, te samo ip dla 12 użytkowników). I zaczyna mnie teraz zastanawiać kto to jest, hmmm.

ODPOWIEDZ

odp.

~D.

2006-02-01 10:02:02

system nie posiadał datowania wg dni, tylko godzinowe, dlatego niewyczyszczone ip z dnia poprzedniego przechodziło na następny - stąd blokada. Celem blokady 2 minutowej jest natomiast flooding, czyli wpisy wielokrotne o tej samej treści - chodzi o uniemożliwienie zaśmiecania forów.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę