Dodawanie komentarza

Do tematu: radzę wejść na tę stronkę

Komentarze do artykułu: Kto naprawdę rządzi Polską?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

radzę wejść na tę stronkę

~POLKA

2009-02-26 22:42:04

http://www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm#O
   
   dowiecie się kto tak naprawdę rządzi w Polsce.......

ODPOWIEDZ

Kto Rządzi Polską

~POLISHMAN

2010-07-21 14:26:39

Niewątpliwie Rządzą ludzie niezrównoważeni, czy to emocjonalnie czy w ogólniejszym zakresie. To co obserwuję na przestrzeni lat zakrawa już na szczyt głupoty i ciemnoty. Prawdopodobnie celowo się tak dzieje. Pozostaje wręcz mieć nadzieje że ktoś się za to wszystko weźmie i zrobi porządek. To będzie bardzo przykry pożądek. Bo jeśli ktoś go nie zrobi to zrobi to z pewnością przewidywana z dużą dozą prawdopodobieństwa przez naukowców nasa nadchodządząca katastrofa. Tzw. Wyrównanie galaktyczne przed którym ostrzegały nas nie tylko prawie wszystkie kultury starożytne jak i sam kościół. Nosząc znak wyrównania galaktycznego w postaci krzyża. Trzeba przyznać że wykonali świetną robotę. Niestety ludzkość jak to widzimy na przykładzie polskiego rządu nie zdała egzaminu i zamiast rozwinąć wysoko stojącą technicznie cywilizację uziemiła narody tonąc w waśniach i konfliktach. Dlatego tylko garstka uratuje się z ewentualnego kataklizmu. Ja naleprze lata już przeżyłem i wcale was nie żałuję po tylu krzywdach i niesprawiedliwości jakiej tu zaznałem. GIŃCIE. OTO KARA ZA GŁUPOTĘ.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę