Dodawanie komentarza

Do tematu: tvn24 używa jakiejś techniki

Komentarze do artykułu: Państwo Polan...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

tvn24 używa jakiejś techniki

~GOVKO ANDRZEJ

2006-02-08 06:43:54

czy technologi ktora wywiera podświadome działanie na umysły Polaków !, możliwe że to jakieś podprogowe sygnały lub technika podobna do tej jaką dysponują amerykanie ! wkońcu ta stacja została założona przez żydów z usa ! tam odbywa się największe zaciemnianie prawdy o sytuacji w jakiej się znajdujemy od okrągłego stołu !

ODPOWIEDZ

haha

~GOCKO ANDRZEJ

2006-02-08 06:50:05

haha

ODPOWIEDZ

jeżeli ktoś odczuwa

~KACHA

2006-02-08 07:05:28

ciągłą chęć oglądania tej stacji to jest to możliwe !

ODPOWIEDZ

coś w tym musi być

~qPA!

2006-02-08 11:22:36

moja szwagierka jak tylko u nas jest, trajkocze jak na jęte, przełączcie na fakty na tvn i przęłączcie na fakty. Mówię jej
   - Celina tvn to najbardziej zakłamana stacja, już nawet Polsat jest wiarygodniejszy
   - ja wiem, wiem, ale weź przęłącz zobaczymy co tam na świecie słychać...
   to naprawdę autentyk jej zachowania.

ODPOWIEDZ

możliwe ! znam takich co całą

~M

2006-02-08 11:58:05

dobe mają włączone na tvn ! szok ! jakiś magnetyzm ! może to jakieś urządzenie to robi !?

ODPOWIEDZ

jestem zaskoczony bo

~Ant

2006-02-08 12:42:44

na ten temat rozmawiałem niedawno z kompetentnymi ludzmi. Badania nad percepcją trwają od kilkudziesięciu lat i zajmują się tym
   bardzo poważne instytucje, nie tylko z zakresu psychologii. Pewne możliwości oddziaływania są już znane i uznane za nieetyczne. ...nie tylko wmontowane klatki . Niektóre znane ciekawostki z tego obszaru są zdumiewające.
   Znane możliwości oddziaływania są już ogromne. Ciekawe jednak ile nie jest ujawnionych lub wręcz tajnych jako jedna z broni w arsenale wojennym .
   Poruszony tutaj problem nie jest już tematem science fiction.

ODPOWIEDZ

jeżeli mają takie możliwości

~ciekawski

2006-02-08 14:30:56

to robią to ściśle tajnie ! nie wiadomo czy jest metoda na wykrycie najnowszych technik !?

ODPOWIEDZ

Do kropki

~Ant

2006-02-08 18:19:13

Potwierdzasz obawy autora postu. Nawet nie spostrzegłeś jak Ciebie urobili na kogo masz głosować
   i z kim masz walczyć. Co gorsza, nawet nie wiesz , że klęczsz...przed tvn :)

ODPOWIEDZ

TVN24 koszerna prawda cala dob

~GOCKO ANDRZEJ

2006-02-09 01:14:27

Mysle ze kleska PO w wyborach to wynik poparcia PO przez TVN24 nachalnosc ,tendencyjnosc i prymitywne metody manipulacji opinia publiczna zrobily swoje

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę