Dodawanie komentarza

Do tematu: Jestem trochę zniesmaczony

Komentarze do artykułu: Państwo Polan...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jestem trochę zniesmaczony

~JB

2006-02-08 18:24:40

Od wieków ciągle aktualna jest prawda, że najtrudniej jest nam realizować wspólny cel.
   Mam wrażenie, że prawie każdy polityk oczyma wyobrazni widzi siebie jako prezydenta a niektórzy tylko siebie. Większość ludzi po trosze też prezydentuje z pogardą dla obecnych rządzących bo wybrała ich głupsza część Polski . Sprzyja temu wszystkiemu powszechna dezinformacja . Dla mnie ciągle jest szokujące, że nadal funkcjonują dobrze niedomówienia, szczątkowe informacje i komentarze odwołujące się jedynie do lęków lub pobożnych życzeń Pan robi teraz to samo Sądzę, że chodzi tu o zbliżające się wybory a na totalnej negacji można coś zyskać.
   Rozumiem powyborcze rozgoryczenie i dla większości było to bulwersujące.
   Jakby jednak nie było mamy już prezydenta, Może warto, jeżeli myślimy o dobru Polski, wesprzeć to co dobre a walczyć dopiero wtedy, gdy będą. rzeczywiste powody . Czy jednak i wtedy będziemy w stanie się zjednoczyć we wspólnym działaniu?
   
   PiS i prezydent proponują konkretne działania i wg mnie bardzo istotne. Same obawy i wątpliwe wiadomości nie są podstawą do radykalnych osądów.. Radio Maryja uważam za jedyne DUŻE medium dostarczające wiarygodną informację i przeciwstawiające się totalnemu ogłupianiu narodu. Nie przepadam za ojcem Rydzykiem ale nie on jest tutaj najważniejszy a to co dokonał jest godne uznania . Osłabianie tego radia nie sprzyja wiarygodności. Życzę serdecznie zbudowania silnej partii ale budującej i integrującej. Jako, być może, przyszły prezydent powinien Pan prostować naszą rzeczywistość, bo jak mówi przysłowie, na pochyłe drzewo każda koza wchodzi.
   

ODPOWIEDZ

Dobrze powiedziane Ant!

~RzvCCNGaclNRQdTPxuB

2006-02-08 18:38:50

Zgadzam sie z toba w zupelnosci.

ODPOWIEDZ

Ty jesteś owocem propagandy

~liza

2006-02-09 22:27:04

Tak twoje pisanie i twoje myślenie to jest bezmyślne propagandowe myślenie według jej schematów na określone hasła. Czyli takie ble ble ble ,że autor myśli i siebie samego oszukuje że wypisuje jakieś ważne przemyślenia i analizy a jest to powielanie schematów żydo-komuno-syjonistycznej propagandy.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę