Dodawanie komentarza

Do tematu: Polska Mojego Serca

Komentarze do artykułu: Państwo Polan...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Polska Mojego Serca

~Adam.M

2006-02-08 20:40:20

Istotnie, ma pan w miarę najlepsze ogólne rozpoznanie sytuacji Polski jakie mogłem spotkać u Polaka. Polacy po 62 latach żydo-ubeckiej dominacji przez jej różne formy działania (a także mordowania i eliminowania nieustannego) bardzo zkarłowacieli. Z nikim niemal nie dojdzie pan do jakiejś 'narodowej' wspólnoty ducha. Sytuację pogorszyła współpraca naszych ościenych wrogów Niemców i Rosjan z mafią żydowską w Polsce i ich produktami (pokolenia wychowane na ich propagandzie). Pracę z narodem polskim trzeba zaczynać od podstaw. Ale pan nie ma ani już energii ani środków ani możliwości. Jezus Chrystus mówi, że beze Mnie nic nie możecie uczynić. Trzeba mieć to namaszczenie od Niego i w Jego imieniu działać w tym narodzie. Jezus Chrystus, Bóg, który przyszedł w ciele ludzkim nie jest ani katolikiem ani protestantem. On mówi trwajcie we Mnie i jeśli także słowa moje trwają w was proście o cokolwiek...
   Jest taka przepowiednia o Polsce, Polaku, o jednym wielkich sercu, które samo dokona cudu. A jego imie jak powiedział A. Mickiewicz jest 44
   Jeśli pan ma ochotę proszę napisać hladami@yahoo.com

ODPOWIEDZ

trzeba zintegrować środowiska

~Jakub

2006-02-09 04:49:13

prawicowo-narodowe bo się pokłuciły przed wyborami ! trzeba zgody bo sitwa wciąż działa !

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę