Dodawanie komentarza

Do tematu: z dnia na dzień będzie

Komentarze do artykułu: Nie będzie wcześniejszych wyborów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

z dnia na dzień będzie

~ZEMxGkaZIJRgv

2006-02-14 07:06:48

coraz trudniej dla rządu Marcinkiewicza ! jak szybko jakiejś komisji orlenowskiej czy innej nie powołają aby naświetlić jak szło złodziejstwo wciągu 16 ostatnich lat to będzie krucho !!! bo stan gospodarki nie pozwala aby szybko czy kiedykolwiek przynieść ulge dla obywateli !!! więc trzeba szybko rzucić coś publiczności aby się nie przyglądała beznadzieji !!

ODPOWIEDZ

zapomniałem dodać

~YEgaztVJ

2006-02-14 10:40:29

że jestem zwolennikiem Piś-u ale też jestem zwolennikiem PRAWDY ! jaka by ona straszna nie była !!! a prawda o sytuacji gospodarczej Polski jest przerażająca ! nikt tego w tv nie mówi bo to niepopularne i może zaszkodzić !

ODPOWIEDZ

to ty nie zroumiałeś mnie

~EYdPOUnIqIrYUPrK

2006-02-14 12:13:12

a napisałem że sama prawda głodnego nie na karmi(ty nadal twierdzisz że owszem nakarmi, a ja ci powiem że chyba głodny nigdy nie byłeś, pochodzę z bardzo biednej rodziny i wiem jak to jest nie mieć co jeść, gdyby nie szczęśliwy traf i wyjazd za granicę pewnie żebrałbym teraz o bułkę na ulicy). Trzeba rozliczyć złodziei i trzeba powstrzymać okradanie Polski. Ale równocześnie trzeba też zająć się gospodarką. I nikt tu cudów nie oczekuje. Zmiany w podatkach w zusie, nawet nie wielkie ale mądre, mogą udrożnić drobne polskie firmy, stworzyć miejsca pracy lub przynajmniej poprawić warunki tym którzy pracują za półdarmo. Ale to trzeba zrobić już, jak najszybciej, nie tracić czasu na próżne spory. Za dużo tego było, straciliśmy prawie 3 miesiące. Nie można tylko krzyczeć o rozliczaniu i ściganiu bo to tylko jedna ze spraw, ważna, ale nie jedyna.

ODPOWIEDZ

oj qupo...

~UtAGZsLNGPpPEQAfx

2006-02-14 14:12:35

po co my gadamy... niech się biorą za tych łotrów Piś-owcy... nie mam sił dyskutować... za dużo przeszłem w tym kraju aby dyskutować...

ODPOWIEDZ

ty qupo to chyba młodziutki

~wQGCWiyAQEMVssmB

2006-02-14 14:21:36

jeszcze jesteś... :-)))

ODPOWIEDZ

mam 37 lat

~IiihncFS

2006-02-14 23:05:54

jeżeli juz chcecie wiedzieć, i życie mnie nauczyło że najpierw trzeba sie gospodarzyć, później ideloologią się bawić. W odwrotnej kolejności budowania wychodzi zazwyczaj faszyzm, stalinizm, maoizm i podobne mało zabawne sytemiki.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę