Dodawanie komentarza

Do tematu: Jestem za!

Komentarze do artykułu: CBA

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jestem za!

~.

2006-02-17 20:23:47

To co drukuje ta jedynie sluszna gazeta, to tak na prawde mi wisi.Zaden wiarygodny autorytet.Ktos sie spyta dlaczego? A dla tego, ze to jest dopiero projekt , ktory zostal odeslany do prac w komisji.Nic nie jest przesadzone i wiele punktow moze sie zmienic. Najlepiej wstrzymac sie z osadami,dopoki nie ujrzymy jego statecznej wersji.No oczywiscie przeciwnicy, tak na wszelki wypadek, juz beda szukac dziory w calym.Mamy tego jaskrawy dowod.Trzeba im sie w koncu dobrac do dupy.Nie wiem czy wszyscy ogladali, reakcje posla Kalisza zSlD.Jak oni sie tego obawiaja,moze czuja pismo nosem.Ze tym razem im sie nie uda.Ktos sprawdzi ich dorobek zycia.Warto tez by bylo sprawdzic niejakiego Piskorskiego z PO,ten to nachachmecil.Inne instytucje nic nie zrobia/ te istniejace/,poniewarz sa zbyt skorodowane i przezarte starymi ukladami.Taki urzad jak ten musi powstac od nowa,a w nim musza znalezc sie mlodzi wyksztalceni ludzie, bez obciazen przeszlosci.Tylko wtedy ta ciekawa inicjatywa moze odniesc sukces.Pozdrawiam i szczesc Boze!

ODPOWIEDZ

piskorski to ten od afery

~Marcin

2006-02-18 07:08:14

mostowej... i innych... a teraz wykrzykuje że zniszczy biedną posłanke z PO która odwarzyła się podnieść głos prawdy na tego kumotra finansowego...!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę