Dodawanie komentarza

Do tematu: TO JESZCZE RAZ JA!

Komentarze do artykułu: Ofensywa dyrektora

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

TO JESZCZE RAZ JA!

~nowojorczyk

2006-02-20 18:01:02

Nie wiem dlaczego moj poprzedni komentarz, sie nie ukazal,jednak dopowiem troszeczke.Przewodni artykul dotyczy nowego portalu internetowego tworzonego przez o.T.Rydzyka.Znalazlem bez problemu,ale na razie nie moge ocenic.Doskonale tez rozumie intencje autora tego artykulu, ze wzgledu na ostatnia krytyke roznych gosci tej witryny.Do zabrania glosu zmusila mnie wypowiedz jednego z zabierajacych glos w tej dyskusji.Zupelne nie zrozumienie tematu, lub celowe dzialanie.No bo jak normalny czlowiek moze porownywac stronniczosc G.W.i jednoczesnie widziec to samo w informacjach przekazywanych przez Radio Maryja lub Nasz Dziennik.To jest jakis absurd.Znajac chociarz troszeczke polskiej histori,naoczne fakty,kazdy moze sam wnioski wyciagnac.Tu nie chodzi kto i kogo popiera, chodzi tylko o to jak przekazuje sie informacje,wiadomosci.Czy dla sensacji ktos posluguje sie klamstwem,manipulacja i pomowieniem.Mysle ze nie ma zadnej skali porownawczej miedzy tymi mediami.Inaczej moze tylko myslec prowokator i ptasimozdzek.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę