Dodawanie komentarza

Do tematu: A co na to Adam ?

Komentarze do artykułu: Kłopoty Agory - Nowy Dzień odchodzi

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

A co na to Adam ?

~Jacek placek

2006-02-22 14:42:02

Oczywiscie zgadzam sie ze waszystkim co napisal szok moj przedmowca.Ciekawi mnie jednak,ktory szmatlawiec bedzie nastepny,moze Rzeczpospolita, moze Wprost, a moze sama Wybiorcza.Zeby moje marzenie , jak najszybciej sie spelnilo.Martwie sie tylko o mojego ulubionego krasomowce Michnika, zeby nie zrobil sobie jakiejs krzywdy z rozpaczy.Tyle swinstw narobil narodowi polskiemu.

ODPOWIEDZ

Tacy jak Adaś nie zrobią sobie

~Szoser

2006-02-22 20:27:50

krzywdy. :) Ma już swoją kasę, która kojarzy się z jego głoszonymi wcześniej poglądami jak należy zdobyć pierwsz milion. Nawet jak padnie GW, to najprawdopodobniej zostanie jakimś ekspertem europejskim co też nie wróży Polsce nic dobrego.
   Podoba mi się to co napisał Szok: Nie dajmy się :)
   W tych wiadomościach jest dużo optymizmu :)
   Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

.

~dłubek

2006-02-23 13:27:04

Popieram, najlepiej pozbyć się całej prasy i wydawać jedną gazetę pod redakcją Ojca Dyrektora. Nie liczą się przecież liczne afery wykryte przez te media a na których dziś swą pozycję umacnia PIS. Po zniszczeniu wszystkich mediów możnaby ludziom, którzy nie zdążyli uciec z kraju, zrobić wodę z mózgu. Niech żyje PIS i MW i inne nacjonalistyczne organizacje. Ja wprowadziłbym już teraz totalitaryzm. To taki przyszłosciowy system.

ODPOWIEDZ

bredzisz kropka

~Jacek placek

2006-02-23 19:46:50

totalitaryzm medialny mamy w obecnej chwili a RM jest właśnie z tego powodu zwalczane. Nie wpełni rozumiesz też słowo pluralizm i nacjonalizm. Trochę głupawe są Twoje skruty myślowe i fobie rodem z tvn.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę