Dodawanie komentarza

Do tematu: inną grupą złej propagandy

Komentarze do artykułu: Kłopoty Agory - Nowy Dzień odchodzi

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

inną grupą złej propagandy

~paweu

2006-02-22 14:56:35

jest TVN24 ! tyle ukrytych manipulacji i złej wpli jakiej oni przemycają w stosunku do PiS-u to tylko GW ich przebija ! nie chce mi się tu wymieniać i opisywać tych ukrytych stonniczych szwindli informacyjnych ale jest ich mnustwo ! myślę że najbardziej tą całą derekcje tej stacji boli to że PiS zachaczy w przyszłości o wszystkie szwindle żydów które miały miejsce na przestrzeni tych 17 lat ! a to że tvn24 założyli żydzi amerykańscy to jest tym właśnie powodem ukrytej niechęci i manipulacji które ta stacja co raz przemyca w swoich programach ! nic nie mam do uczciwych i światłych żydów ale tylu już szalbierców gospodarczych uciekło do Izraela że czas otwarcie zacząć mówić o tym ! w przyszłości pewnie wyjdą na jaw przekręty tej nacji dokonane na Narodzie polskim co najbardziej drażni zarząd tvn24 ! tak przypuszczam ! no chyba że jest jeszcze inna przyczyna a mianowicie kontakty prezesa z qwachmanem i jego agentami !?

ODPOWIEDZ

.

~jolka

2006-02-23 13:11:58

Śmieszne. Oczywiście wszystko co złe to TVN 24. Strasznie stronnicza stacja i zacofana. To, że posiada super nowoczesne studio o tym świadczy. Nie mają zielonego pojęcia o komputerach. Bardzo chciałbym przeczytać jakie to manipulacje znajdziemy w tvn24 . Rozumiem, że stacja, która słusznie krytykuje ten i poprzedni rząd jest stronnicza, a która popiera PIS jest obiektywna. Proponuję zejść na ziemię. Oczywiście jestem kompletnie zmanipulowany przez TVN24 i popieram PO a nawet SLD ;), które to partie są promowane przez tą stację.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę