Dodawanie komentarza

Do tematu: Tego nie da się czytać

Komentarze do artykułu: Między tronem a ołtarzem

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Tego nie da się czytać

~fanga

2006-02-25 09:45:59

Kiedyś jak czytałem takie rzeczy to mnie złość brała teraz naszczęście się nie przejmuję się takimi farmazonami, a wszystkim wielkim katolikom pragnę przypomnieć że jezus też był żydem, a w bibli da się przeczytać że to naród żydowski jest narodem wybranym.

ODPOWIEDZ

ale o co ci chodzi ?!

~ssc ultimate aero

2006-02-25 10:29:47

o co ?

ODPOWIEDZ

chodzi o...

~wicia

2006-02-25 12:48:05

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

ODPOWIEDZ

JEZUS Jest Bogiem a nie Zydem.

~US Navy(emeryt)

2006-02-26 00:41:56

Brak podstawowej wiedzy Biblijnej jest przerażający nawet u teologów co dopiero u zwykłych ludzi, którzy mają wiedzę ale zazwyczaj totalny brak miłości do Boga. To tak jak Szatan. Jezus Chrystus zrodził się jak Biblia-Słowo Boże pisze z Ducha SW z Boga a wziął ciało z dziewicy Maryji która była Zydówką. Tak też prorokował o Jezusie wcześniej prorok Izajasz, ' zrodzony z dziewicy, Książe Pokoju, Bóg Wszechmogący'. Bóg jest Duchem i tu ciało nie ma żadnego znaczenia. Jezus Chrystus mówi: co z ciała powstało ciałem jest , a co z Ducha, Duchem jest. Aby wejść do Królestwa Niebieskigo trzeba narodzić się z Ducha i po to Bóg w osobie Jezusa Chrystusa przyszedł na świat aby przez wiarę w Niego dać nam to narodzenie z Ducha. Jak pisze Biblia w Jezusie Chrystusie nie ma już Zyda ani Greka, ale nowonarodzony człowiek z Ducha Sw. To do czego był przygotowywany cały naród Izraelski aby w Jezusie stać się i narodzić się Duchowo, nie osiągnął bo nie przyjął Jezusa Chrystusa, jako Syna Bożego, Boga, poza małą grupą ludzi.Ten naród obrósł w pychę, zło (tak jak Szatan) i dlatego Jezus Chrystus powiedział do narodu żydowskiego, że 'królestwo Boże będzie wam zabrane i dane innemu narodowi, który będzie wydawał owoce jego' To są wszyscy ci chrześcijanie dla których Jezus Chrystus w ich sercach jest na pierwszym miejscu. Skończyło się wybranie żydowskie na zawsze, bo było to wybranie na zasadzie kondycji, warunkowe a nie na zasadzie łaski i wiary. Właśnie o tych Zydach Jezus Chrystus powiedział w Ew Jana 8:44 : 'ojcem waszym jest diabeł i wykonujecie jego pożądliwości' Ci Zydzi stali się narodem największych morderców, oszustów. To oni stworzyli komunizm i w Rosji i przede wszystkim mordowali chrześcijan.
   Sołżenicyn podaje, że oni wymordowali w różny sposów w Rosji, na Ukrainie i w Polsce ponad 100 milionów ludzi, inne statystyki podają nawet 130-140 milionów. Ich mafie działanją wszędzie na całym świecie pod różnymi pretekstami.
   To Zyd Stalin (prawdziwe nazwisko Jewgashvili czyli po gruzińsku syn Zyda) jest bezpośrednim autorem powstania Izraela, dla którego powstania utworzył specjalny departament już w 1944 roku. Trenował i zmuszał Zydów do wyjeżdzania do Palestyny i organizowania powstania tego państwa. W Europie organizował sztuczne pogromy Zydów aby politycznie paraliżować przeciwników polityczynch, aby uwierzyli w antysemityzm. Niemniej nie wszyscy Zydzi w te manipulacje uwierzyli. Chociażby tzw Torach Jew, czyli prawdziwi Zydzi Biblii Można ich znaleźć w Internecie z google.com 'Torah Jews' To oni ostrzegają świat przed tymi evil Jews (złzmi,demonicznymi Zydami) i twierdzą, że nigdy nie uznają Izrael. To państwo Zła jak twierdzą. Oni nigdy nie posługują się antysemityzmem, gdyż znają autorów tych manipulacji i kłamstw.
   Jak nieważne jest pochodzenie cielesne Jezus Chrystus powiedział, kiedy przyszła do Niego matka jego z braćmi Jego: Kto jest moją matką, a kto bratem moim? Ci którzy słuchają głosu mojego Ojca w Niebie i wypełniają go.
   Relacje rodzinne, cielesne tu nie mają żadnego znaczenia.
   Wiekszość Zydów unaje Jezusa za oszusta,.nie wierzą, że Bóg który jest autorem wszelkiego stworzenia może przybrać ciało ludzkie..
   I tak uznali Boga za oszusta i automatycznie sami stali się oszustami.
   Ponieważ nie przyjeli prawdziwego mesjasza Jezusa Chrystua oczekują na ‘’swojego’’ mesjasza który będzie Antychrystusem, Diabłem w ciele ludzkim i Zydem
   Jezus Chrystus mówi: gdyby królestwo moje pochodziło z tego świata nie byłbym wydany Zydom....etc.
   

ODPOWIEDZ

rewelacje rodem z radia na M

~US Navy(emeryt)

2006-02-26 01:45:11

Nie chce się czepiać ale znajdz mi w biblii fragment w którym potępiony jest naród żydowski, a co do tory nie trzeba jej szukać w necie bo to jest nic innego jak pięcioksiąg mojżeszowy, więc można to bez problemu znalźć w każdej biblii

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę