Dodawanie komentarza

Do tematu: Normalny artykuł o Zydach

Komentarze do artykułu: Między tronem a ołtarzem

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Normalny artykuł o Zydach

~.................

2006-02-26 01:52:40

Coś się zaczyna ruszać w swiadomości Polaków, że zaczynają normalnie myśleć i pisać w katergiach w jakich myślą inne narody które nie poddały się w niewolę Zydo-Ubecji, tzw grupy trzymającej władzę lub Salonu. Dzięki Bogu, Jezusowi Chrystusowi za to powolne odrodzenie. Jest to postępujący cud. Kiedy się zacznie rozliczać tę mafię za szkody, grabierze i zbrodnie ich wobec narodu polskiego. Kiedy się zlikwiduje mafijne ich ośrodki propagandowe Gw, Nie, Wprost, Rzeczpospolitą, Trybunę, Fakty itd.
   Czy uczestnicy 'Fundacji Batorego' Kaczyńscy-Kalkstein są w stanie takie uczciwe operacje dokonać. Na razie aż na takie operaje się nie zanosi choć są one bezwzględnie niezbędne. Kto będzie odpowiadał za wywiezienie z Polski ponad 300 miliardów na różne konta narodu który przestał być narodem wybranym jak powiedział Jezus Chrystus do Zydów:
   królestwo Boże będzie wam zabrane i dane innemu narodowi który będzie wydawał owoce jego.

ODPOWIEDZ

Do Andrzeja z Kalifornii

~Jan

2006-02-26 03:34:00

Nie ma watpliwosci, że Zydzi to wyjatkowo podstepny i szkodliwy dla ludzkosci naród. Nie ma watpliwości że najwięksi mordercy Stalin, Hitler..... mieli pochodzenie żydowskie. Nie ma wątpliwości, że Żydzi nie hańbią się pracą organiczną lecz bazują na oszustwie i okradaniu innych narodów - ale nie można uogólniać. Nie można też sugerować, że Kaczyńscy są Żydami. Znamy tę rodzinę od pokoleń i rzucanie takiego cienia na rdzennych od dziada -pradziada Polaków - patriotów jest wielkim nietaktem. Mogę mieć odczucie, że Twoje sugestie są podstępem i sprytem żydowskim.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę