Dodawanie komentarza

Do tematu: Do Andrzeja z Kalifornii

Komentarze do artykułu: Między tronem a ołtarzem

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Do Andrzeja z Kalifornii

~Jan

2006-02-26 03:42:22

Do Andrzeja z Kalifornii
    Nie ma watpliwosci, że Zydzi to wyjatkowo podstepny i szkodliwy dla ludzkosci naród. Nie ma watpliwości że najwięksi mordercy Stalin, Hitler..... mieli pochodzenie żydowskie. Nie ma wątpliwości, że Żydzi nie hańbią się pracą organiczną lecz bazują na oszustwie i okradaniu innych narodów - ale nie można uogólniać. Nie można też sugerować, że Kaczyńscy są Żydami. Znamy tę rodzinę od pokoleń i rzucanie takiego cienia na rdzennych od dziada -pradziada Polaków - patriotów jest wielkim nietaktem. Mogę mieć odczucie, że Twoje sugestie są podstępem i sprytem żydowskim.
    Autor:MEGI
   
   

ODPOWIEDZ

trzeba po prostu

~100 miliardów dolaró

2006-02-26 04:44:00

złapać wszystkich zdrajców Polski oraz złodzieji i powysyłać ich na dożywocie ! ale to właśnie musi zrobić PiS,LPR i Samoobrona dzięki umowie stabilizacyjnej...!!!!

ODPOWIEDZ

są poważne wątpliwości

~US Navy(emeryt)

2006-02-26 05:47:59

w to że Hiter był żydem, wiele wskazuje na to że jego matka chciała po prostu wyłudzić pieniądze od bogatego żydowskiego kupca.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę