Dodawanie komentarza

Do tematu: obserwując stacje

Komentarze do artykułu: Obsesja

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

obserwując stacje

~ANULA

2006-02-26 11:04:48

telewizyjne można zaóważyć że na tvn pojawiło się pełno programów przedstawiających niektóre środowiska czy niektórych Polaków jako antysemitów czy innych ant...! tvn żydowska stacja telewizyjna reaguje nerwowo na każde zaóważenie żyda...! jeżeli znalazło się kilku nieuczciwych żydów czy izrael stał się oazą gdzie złodzieje i nasze pieniądze czują się nietykalne to trzeba o tym mówić a nie zamiatać temat pod dywan !!! tak jak innych złodzieji trzeba piętnować nieuczciwość międzypaństwową jak i pokazywać ile nasz kraj stracił i kto go okradł ! nikt nie ma zamiatu oskarżać uczciwych ale złodziejstwo trzeba piętnować ! a tvn sieje jakąś panike robiąc z prawicowców agresorów !

ODPOWIEDZ

Antysemitzym najbardziej

~cud

2006-02-26 20:25:46

służy samym Żydom a pewne środowiska poczuły się niepewnie z uwagi na swoje dotychczsowe poczynania. Swoją drogą mało ludzi dostrzega co kryje się pod określeniem ,,społeczeństwo obywatelskie,, i jakim jest ono poddawane manipulacjom. Z przyjemnością oglądałbym tvn jako stacji żydowskiej, która bez zakłamań promuje swoją kulturę i broni swoich interesów. To byłoby też prawdziwym wizerunkiem społeczeństwa obywatelskiego. W obecnej chwili sytuacja wydaje się być dramatyczną bo stara się zrobić przeszczep głowy do tułowia dwóch osrębnych organizmów. Wygląda to teraz tak, że głowa wymyśla swojemu tułowiowi bo jej nie słucha i idzie we własnym kierunku. Problem jest poważny i głowa dostrzega, że może zechcemy WALNĄĆ SIĘ W CZOŁO. Hej inteligencjo polska, pobudka, głowę mamy własną ale conieco zamroczoną i zahukaną.

ODPOWIEDZ

Inteligencja wpisała się przed

~US Navy(emeryt)

2006-02-27 01:49:57

Tobą, Ant. Dlaczego ci, których pisanie objawia największe zbliżenie do paranoi sadzają takie byki? Czyżby braki w wykształceniu napędzały nienawiść do każdego i wszystkiego o innym poglądzie? Nie bronię tu za bardzo tvn-u, bo ta telewizja jest stronnicza politycznie. Zresztą, jak wszystkie media u nas. Każde ma jakąś frakcję którą popiera. Tylko że qrczę tak jest na całym świecie. I NAZYWA SIĘ TO WOLNOŚCIĄ SŁOWA. Każdy może powiedzieć i przedstawić sprawę tak jak ją widzi. Po prostu nie rozumiem tego u was. Mieliśmy 45 lat PRL-u gdzie była jedyna słuszna droga i same zakazy. Pamiętam hasła strajkujących o wolności poglądów i wypowiedzi. A dziś? A dziś znowu promujecie jedyny słuszny pogląd(katolicyzm patriotyczny) a wszystkie inne chcecie zamykać, piętnować i nazywacie wprost zdradą. Tylko że to, co nazywacie zdradą jest normalną działalnością na całym świecie. Bogatszy podkupuje słabszego. Wpisuje się tu nowojorczyk, i jakoś nie narzeka na kraj gdzie mieszka, który prawie w 90% znajduję się w rękach żydów itp. Ale dobry zarobek i łatwość życia daje odpowiednią rekompensatę by nie narzekać. Walczy przy tym zaciekle z podobnym układem w Polsce. Żal mu że Polacy w kraju mogliby zarabiać tyle co on? Oczywiście żartuję. Walczy bo na odległość to nie boli. Bo ta walka nie będzie go kosztowała utratę cotygodniowego czeku bo żydzi wyniosą się z USA. W każdym kraju SA takie gazety jak wyborcza i takie ultra patriotyczne jak Radio Maryja. I nazywa się to demokracją. Ludzie sami wybierają komu chcą wierzyć. Wy plujecie jadem na komunę, ale podobnie jak ona też chcecie wtłoczyć w ludzi jeden wzór, jedną prawdę, i jeden schemat myślenia. I jeszcze oburzacie się, gdy ktoś się na to nie zgadza. Oj, hipokryzja wasza jest wielka.

ODPOWIEDZ

Aleś się przyczaił..

~US Navy(emeryt)

2006-02-27 04:02:23

Mogłeś poczekać jednak na lepszy moment bo potrafię robić wielkie byki...tutaj zaledwie literówka. Nic w tym przypadku haniebnego zwłaszcza, kiedy pisze się w mało czytelnym okienku a po edycji nie można skorygować. Nie jestem te w tym orłem, to fakt. Postaram się jednak poprawić. Co do reszty Twojej wypowiedzi... nie zaskakujesz. Przyznaję, że często moje stany emocjonalne, kiedy przeglądam lub słucham wiadomości, trudno nazwać zrównoważonymi... tylko wziąć giwerę i w las, do partyzantki!  Może właśnie dlatego się nie rozumiemy. Podobnych Tobie nazywa się „intelektualistami pantoflowymi” bo całe popołudnia w paputkach przed telewizorem, poprawnie i bezkrytycznie.
   Prezentowany przez Ciebie obiektywizm mierzi nijakością i jest jak echo telewizyjnej propagandy. To co napisałeś teraz można skomentować krótko, kulinarnie lub erotycznie: „flaki z olejem” lub „piep...enie”
   

ODPOWIEDZ

do Obiektywa...

~US Navy(emeryt)

2006-02-27 04:12:22

1. w USA rząd i towarzyszące mu firmy kradną kasę z wagonów (a jest ich całkiem sporo), natomiast u nas kradnie sie wagony, zaś lokomotywom wyłącza prąd. Porównywanie demokracji postkomunistycznej do demokracji terrorystycznej nie było najbardziej trafnym pomysłem.

ODPOWIEDZ

Obiektyw

~US Navy(emeryt)

2006-02-27 12:05:49

Poznałem Ciebie bliżej no i polubiłem za szczerość i cierpliwość.
   Teraz wprowadzam korektę: za dużo w takim razie poświęcasz czasu alternatywie. :) Pomyśl, jaka jest szkodliwość społeczna religii w zestawieniu z całą resztą czynników determinujących naszą codzienność. Z religią masz wybór, z resztą nie, albo tylko pozorny.
    Nie będę rozwijał tego tematu poprzestając na zapewnieniu, że nie przeszkadzają mi nawet najbardziej fanatyczni ateiści czy żydzi a zwłaszcza kiedy budują coś sensownego. Doceniam, że potrafiłeś mnie rozbawić równie dobrze jak ja Ciebie wcześniej...poprzez nazwanie mnie i mi podobnych żydożercami.
   Gdyby znajoma mi osoba, kulturoznawca, narodowości żydowskiej, napisała to, z czego jest dumna i dowartościowuje jej poczucie tożsamości, zapewne dla rodaków i Ciebie samego byłoby przejawem antysemityzmu. Jak myślisz dlaczego? Michnika uważam za bardzo szkodliwego typa- dlaczego odbierasz
   mi prawo wyrażania i argumentowania własnych opinii? Podobnych pytań, które
   ujawniają sprzeczność głoszonych przez Ciebie poglądów mógłbym postawić więcej.
   W obecnej chwili mamy wytoczoną jednostronnie wojnę propagandową a stosowane chwyty są tak prymitywne, że aż bulwersują. Przykład z dzisiaj z GW: ,,Takie decyzje polityczne częściej podejmowaliby Polacy starsi i gorzej wykształceni. I odwrotnie: zakaz marszu równości popiera np. tylko jedna czwarta ludzi w wieku studenckim i tyle samo osób z wyższym wykształceniem,,. Nie dajmy się ogłupiać. Opinie które krytykujesz nie są atakiem na inaczej myślących, lecz formą obrony przed paranoją.
   Na zakończenie przyznam, że byłem bezwstydnie zadowolony z mojej
   grafomańskiej metafory o podczepianej głowie :)
   

ODPOWIEDZ

Ant

~ola

2006-02-27 14:08:29

Nigdy nie pisałem że popieram w jakikolwiek sposób Michnika. Ani też że nie powinniście go krytykować. Chciałem tylko byście nie krytykowali mnie za to, że go nie krytykuję, czy też, że nie oglądam TVTrwam(nie mam jak pisałem kablówki, stać mnie na jeden zbędny wydatek i wolę by to był Internet). Po prostu z jednej strony przestawiam spojrzenie osoby mniej skrajnie nastawionej niż Wy, z drugiej zbyt często dostaję za to etykietkę prowokatora, ubeka, michnikofana itp, w związku z czym protestuję przed taki jednoznacznym podziałem. Co do żydożerców to bardziej chodziło mi o Chicagowskie forum. Jakiś czas temu szukałem tam kumpla, bo musiałem zmienić w ekspresowym tempie wynajmowane mieszkanie a ponieważ to on dzwonił do mnie to straciłem z nim kontakt. I popatrzyłem sobie na rozmowy, o Polsce, tępieniu żydów, wszechmocnych żydach których trzeba rozgniatać jak robactwo i broń Panie Boże nie wpuszczać do Polski, z drugiej strony jak już znalazłem tego swego kumpla to wytłumaczył mi jak sprawa wygląda, kto zatrudnia tych co tak plują i jacy inni są w pracy(sam robi u żyda, ale jakoś nie sprawia mu to problemu). Te wyrażanie frustracji i wzajemne podniecanie się na forum, przy uniżoności w pracy byle by tylko money wpłynęło na konto napełniło mnie cokolwiek odrazą. Jak coś masz do kogoś to mów w oczy a nie wdzięcz się przed nim a za plecami za, przeproszeniem, obsrywaj(lekko mówiąc). Całość tekstu o żydożercach tyczy się tylko i wyłącznie ludzi „stamtąd” i tych, którzy właśnie w ten sposób spędzają wolny czas po pracy. Sam osobiście znam jedną osobę, o której wiem że jest żydem, a właściwie to Niemcem z żydowskim pochodzeniem. Trudno mi coś złego o nim powiedzieć po za tym ze wyłysiał od dragów w wieku 23lat. Z drugiej strony doskonale pamiętam z historii „Wasze są ulice, ale nasze kamienice”, i raczej nie uśmiecha mi się powrót do takiej Polski a to już dzieje się powoli. I zapewne gdyby PO dorwało się do władzy proceder ruszyłby z kopyta. W tym wypadku moje i Twoje poglądy różni tylko jedno: Sposób wykonania. Moim zdaniem mając możliwości(a po wygranej PiS-u takie są)realizacja założeń w sposób, powiedzmy kulturalny i prawny, po co babrać się w pomykach. Robić swoje, psy szczekają karawana idzie dalej. Ty uważasz babranie się za rzecz stałą i nie widzisz w tym już nic złego. Przynajmniej dopóki prowadzi do likwidacji ubecji, układów i planów grabieży Polski. No i o ile ja rozumiem, chociaż nie popieram, Twój punkt widzenia, o tyle wam ciężej przyjąć, że na wiele sposobów można skórę z niedźwiedzia ściągnąć.

ODPOWIEDZ

test

~Yoko

2006-02-27 17:31:41

test
   
   enter
   
   test

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę