Dodawanie komentarza

Do tematu: wspaniały pomysł PiS-u

Komentarze do artykułu: Obsesja

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

wspaniały pomysł PiS-u

~tom

2006-02-27 05:14:23

odnośnie wolności PRASY i mediów a mianowicie ustawodawcze zmiany prawa mówiące o tym że reporter czy redaktor nie może być zwolniony jeżeli sięnie zgadza z naczelnym !!! i wtedy będziemy mieli prawde informacyjną a nie jak obecnie dziennikarze chodzący na smyczy korporacji medialnych chroniących układy szemrane wypływające z podejrzanych działań...! na razie większość się boi przed utratą pracy...! wszyscy czekamy na komisje prawdy i sprawiedliwości aby ujawnić straszliwe grabieże dokonane na Narodzie polskim przez zdrajców różnej maści politycznej !!!

ODPOWIEDZ

jest to jeden z najlepszych

~golcia

2006-02-27 05:33:56

pomysłów ostatnich lat !!! zapewniający prawdziwą informacje oraz DEMOKRACJE z prawdziwego zdarzenia...!

ODPOWIEDZ

Przedwczesna radość

~wehland_12

2006-02-27 06:23:22

Ustawa chroni przed zwolnieniem dziennikarza, ale nie zmusza red.naczelnego do tego by puścił na antenę felieton który mu nie odpowiada. I gdzie tu możliwość wypłynięcia prawdy?

ODPOWIEDZ

też tak myślę.

~US Navy(emeryt)

2006-02-27 12:27:14

Ponadto kto chce walczyć ze swoim chlebodawcą gdy powodów do zwolnienia można wymyśleć wiele a ponadto trochę z tym poczekać. Pełen obiektywizm jest też iluzją. Sądzę, że problem jest głębszy.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę