Dodawanie komentarza

Do tematu: przez 10 lat

Komentarze do artykułu: Wyczyścił i wrócił

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

przez 10 lat

~Bart1986

2006-03-03 11:45:05

prezydentury nikt z mediów iczy elit tzw medii nie ośmielił się rzucić cienia podejrzenia na jaśnie panującego defraudatora majątku narodowego ! a tu na samym początku już media oskarżają prezydenta Kaczyńskiego ! teraz widać komu służyły dyspozycyjne media...!!!

ODPOWIEDZ

spora częś ludzi niezależnych

~jakaśtam

2006-03-03 11:54:35

medii bała się cokolwiek pisać bo przecież z agentami WSI nie ma żartów...! ci co chcieli coś ujawnić zostali zabici ! jak w sprawie FOZZ-u ! a wszyscy w Warszawie wiedzieli że qwachman jest głównodowodzącym operacjami prowadzonymi za pomocą ludzi WSI i innych..., tak se myślę... , może się mylę... ?

ODPOWIEDZ

wybacz, ale chyba

~mini

2006-03-03 12:54:18

mieszkamy w różnych krajach, bo szczególnie za pierwszej kadencji akurat Kwasa media dość często atakowały. Więc nie pisz że nikt go nie ruszał. Drugą kadencję miał już znacznie przyjemniejszą i dopiero komisja Orlenowska się do niego dobrała i pokazała troche tego co się działo w jego otoczeniu. Kwas to kanalia, ale to nie powód zeby zmieniać historię i zapominać jak było bo jest akurat nagonka na media.

ODPOWIEDZ

QPA

~dyktator

2006-03-03 22:32:34

masz bardzo, bardzo dziwną i selektywną pamięć. Już w trakcie pierwszych wyborów Kwaśniewskiego dokonywano zaskakujących manipulacji a przecież konkurujący Wałęsa chronił ten sam układ, był kolegą z tej samej nowej paczki i z silnym poparciem. W cywilizowanym państwie ujawnienie już na wstępie kanciarstwa, takie jak z magisterium, byłoby jednoznaczne z rezygnacją o ubieganie się o tak wysoki urząd. Media łatwo mogły to wymusić ale wszystko robiono by to zbagatelizować przedstawiając jako element gry wyborczej Jak powinieneś pamiętać, sprawa po wyborach ucichła a Kwaśniewski stał się nietykalny. Druga kadencja to już prawdziwa swawola i bezprawie.
    Po Twojej wypowiedzi można się domyśleć jak kształtowały Twoje preferencje polityczne
    Równie zaskoczyło mnie określenie ,,nagonka na media,, Kto to robi? Media na same siebie? A może to ten portal z jego forumowiczami ma tak wredny wpływ na obieg informacji? Opanuj się trochę w tak bezkrytycznym wygłaszaniu bzdur.
   

ODPOWIEDZ

Wprost

~Ja

2006-03-05 13:04:05

Nie jestem zagożałym fanem tego tygodnika... przynakmniej ostatnio stracił sporo w moich oczach ponieważ jest chyba najmocniej powiązanyą tak dużą grupą medialną z PO i przesadnie krytykuje PiS (stronniczość) ale muszę przyznać że Wprost podczas prezydentury Aleksadra K. - kogoś kto jest dla mnie dnem - ujawniał jego bądź mafii władzy afery w obszernych, licznych artykułach popartych dowodami!!! (tutaj szokujacy jest obraz społeczeństwa gdzie konczący kadencję Gangster ma 60% poparcia SZOK).
   
   Pozdr.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę