Dodawanie komentarza

Do tematu: Lis Judasz

Komentarze do artykułu: Wyczyścił i wrócił

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Lis Judasz

~mateusz

2006-03-04 06:06:08

Ostatnio zdarzyło mi się oglądać na Polszicie program Lisa. Stwierdzam że Lis jest albo imbecylem i nie wie co mówi albo jest bandytą. W programie zarzekał się o tym jak bardzo wytykał błędy komunistom którzy ROBILI CO CHCIELI i efekty tego są widoczne dziś w Polsce gołym okiem. Otóż ja, zwykły Polak, który nie siedzi w mediach, nie struga nie wiadomo kogo jak Pan Lis, twierdzę, że red. Tomasz Lis jest miernotą dziennikarską, facetem bez jaj, zużytą kalką amerykańskiego złudzenia wolności słowa, a jego ataki na skorumpowane SLD były delikatnie to ujmując nijakie. Nie dotyczyły meritum i nie były w procencie tak ostre jak jego ataki na PiS. Lis jest stronniczy. To widać aż nadto. Jednak do tego jest moralnie skrzywiony, fałszywy. Zresztą pomyślcie jaką ten facet ma pensję? Czy nie żal byłoby mu ją stracić? On jest kupiony. Takie jest moje spostrzeżenie. Oczywiście Pan Lis będzie miał zdanie zupełnie odmienne, ale czy nie jest tak, że człowiek jest tym za kogo go uważają?

ODPOWIEDZ

lis....

~Artur

2006-03-04 09:17:23

...Takie właśnie mamy wolne media. Dziennikarze nie prezentują poglądów społeczeństwa i wszystko wskazuje na to że; żyją w jakiejś innej rzeczywistości wirtualnej albo co gorsze świadomie manipulują opinią publiczną. Dzisiaj w modzie jest dokopanie PiSowi i kreowanie za przeproszeniem demokratów.pl. To może być strach przed prawdą, przed ujawnieniem przekrętów ostatnich szesnastu lat, strach o posady i pieniądze. Weźmy dla przykładu takiego Lisa, który w czasie parlamentarnego zamachu stanu z czerwca 1992 roku był w samym środku tego bulwersującego zdarzenia a dzisiaj jeszcze obszczekuje Kaczyńskich i PiS. pozdrawiam...
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę