Dodawanie komentarza

Do tematu: ciekawi mnie...

Komentarze do artykułu: A wczoraj karmiłem...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ciekawi mnie...

~__HAMER__

2006-03-05 05:43:16

ciekawe sa w ostatnich latach te z nikad pojawiajace sie plagi wsrod zwierzat. Najpierw o ile mnie pamiec nie myli byla choroba wscieklych krow, nastepnie zjawila sie pryszczyca, a teraz mamy ptasia grype. Bardzo podejrzane jest to, iz te choroby trafiaja w chodowcow wielu krajow, a szczegolnie europejskich. Te choroby tak szybko jak sie zjawialy, tak szybko i bez wiesci znikaly. Ciekawi mnie kto niszczy w ten sposob europejskie rolnictwo, bo wyraznie widac, ze sa to dzialania celowe, a te wirusy powstaly nigdzie indziej jak w laboratorium. Czyzby amerykanie bali sie o swoje chodowle? A moze to azjaci ktorzy chca jeszcze wiekszej dominacji w gospodarce? Bo nikt nie zmusi mnie do myslenia, ze te wirusy sa pochodzenia naturalnego.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę