Dodawanie komentarza

Do tematu: Od czasu do czasu

Komentarze do artykułu: A wczoraj karmiłem...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Od czasu do czasu

~primark

2006-03-05 10:12:30

Pojawiaja sie na lamach tego wspanialego forum dyzurni adwersaze.Lubiejacy zabierac glos,podczepiajac sie pod wypowiedzi innych.Co ciekawe, nigdy praktycznie nie nawiazujac do przewodniego artykulu.Wyglada na to ze ktos im to chyba nakazuje i byc moze nawet placi za to.Wypisuja olbrzymie elaboraty.probujac przedstawiac nawet jakies fakty historyczne.Czego to ma dowiesc?Znajomosci histori, czy checia zaimponowania komus swoim obyciem,europejskoscia.A moze jest to proba pokazania jakim sie jest koneserem, znawca, tak ze wszelka dyskusja na wrazliwe tematy,zgory skazana jest na niepowodzenie.No bo przeciez to nie ma wtym wypadku najmniejszego sensu.Prawda!Tylko my mamy monopol na wszystko i tylko my piszemy cala prawde.Wracajac do przewodniego artykulu, wcale nie bede zdziwiony gdy jyz nie dlugo, caly rzad, prezydent,moze i parlament zostanie oskarzony o epidemie ptasiej grypy w Polsce.Z powazaniem

ODPOWIEDZ

nowojorczyku drobny

~ciemniak

2006-03-05 10:30:14

Mister Ant, będzie wiedział o co chodzi, dlatego też powyższe do niego skierowane było.
   Natomiast, że się tutaj pojawiam, to odpowiem Ci, dlatego, że mogę, chcę i lubię, i robię to za darmo.
   Młody jeszcze jesteś i sikasz cieniutko, więc i sensu w niby bezsensie zauważyć nie potrafisz.
   
   Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Jestes cienias!

~DoktorB

2006-03-05 11:23:31

Cieszy mnie tylko to, ze nie muszac specjalnie sie wysilac, moja wypowiedz odniosla oczekiwany przeze mnie skutek.I to jest fajne.Nic ci juz nie pozostalo. jak tylko obrzucac swoich przeciwnikow inwektywami i przezwiskami.Mowia ze ptasiemozdzki nic innego nie potrafia robic.A tak wogole to twoje zdanie o mnie to naprawde mi zwisa.Buraku!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę