Dodawanie komentarza

Do tematu: jakby PiS chciał rozwiązać

Komentarze do artykułu: Koniec kwaśnej ery?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

jakby PiS chciał rozwiązać

~fsb-wsi

2006-03-07 01:39:46

sejm to nie ma żadnych problemów..., sldowcy z całego serca poprom ich a PO pewnie też by chciało nowego rozdania...! a za rogiem się czai partia demokraci pl idioci... :-)))

ODPOWIEDZ

PO to by chciała

~wspomożenie

2006-03-07 02:04:33

wyborów tylko z jednego powodu ! oni nie mogą przeżyć samoobrony w sejmie !!! a teraz samabronia i jej członkowie skazańcy sądowi by miała może 5 % poparcia... :-)))

ODPOWIEDZ

? ? ? ? awy ciągle o samoobron

~sem

2006-03-21 04:00:24

nie martwcie się samoobroną a swoimi idolami dłuuugo myślącym Tuskiem i podniesiona wara J.M. Rokita mistrza wiejskich przysłów i lokalnych mądrości do tego magik majaczący Olejniczak ekonomista z krainy OZ Balcerowicz i mamy boską wyrocznie ekonomicznie martwej ojczyzny uzależnionej od idiotów z Brukseli którzy zaglądają kurze w dupe i zprawdzają czy nie ma dwóch żółtek.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę