Dodawanie komentarza

Do tematu: Zastanawia mnie

Komentarze do artykułu: Kazimiera Szczuka się broni?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Zastanawia mnie

~YVpzdMkxIWsX

2006-03-09 00:41:25

dlaczego w programie Wojewódzkiego i nie tylko- widać na kążdym kroku skrajny nieobiektywizm, dlaczego nigdy nie ironizuje się z Tuska-ufoludka, z Michnika-jakały, Rokity-mordki, czy sławnego g... Niesiołowskiego. Odpowiedź jest jedna- PO mając monopol medialny wciska ludziom bezmyslnym każde kłamstwo, każde pomówienie .....rozwalić kraj byleby utrzymac sie przy korycie.

ODPOWIEDZ

parodiuje sie ich min

~imSxIXSleCaXrYxZM

2006-03-17 01:00:21

u Majewskiego na TVN, ale to jakos umknęło Twojej uwadze:)

ODPOWIEDZ

kazdy ma prawo do wlasnego

~AvRDfdtcUmb

2006-03-17 02:51:49

zdania nawet producent danego programu, jesli ci to przeszkadza to zainwestuj pare milionow we wlasny program i bedziesz mogl w nim mowic co chcesz o ile twoja ukochana partia ci na to pozwoli;]

ODPOWIEDZ

Wojewódzki zaprasza kogo chce.

~zHumuaeyD

2006-03-17 03:08:18

NIe kryje sie ze swoimi sympatiami i antypatiami. Też mam odruch wymiotny na PIS i Kaczory i nawet jak wkoncu znacjolizuja i wcielą do PISU wszystkie stacje TV, to i tak to sie nie zmieni.

ODPOWIEDZ

odpowiedz

~Ayrin

2006-03-18 03:47:17

wiesz ja też byłem za PIS-em w wyborach, ale ludzi o takich wykreconych poglądach to się boję- bije z Ciebie nienawiść do wszyskich którzy myśla inaczej, wszędzie widzisz wrogów, to bardzo zły objaw choroby która nazywa sie dyktatura. Nie o to walczyli nasi przodkowie, nie na tym polega przewrót który dokonał się w 89 roku. Pluralizm, to jedna z wartosci, przedstawionych przez robotników w Stoczni. Warto o tym pamiętać. Jeśli uważasz że masz cos ważnego do powiedzenia to mów, a nie oskarżaj innych, że oni mówią. Może jest tak że ich po prostu chcą słuchać.

ODPOWIEDZ

zażarty zwolennnnnnnik PO

~kBJHrMYm

2006-03-23 12:10:54

daj sobie spokój z tym zastanawianiem, lepiej nie myśl....... bo ci pis pęknie
   siema kaczorku

ODPOWIEDZ

Popieram Polaka

~Dżass

2008-11-21 20:09:09

A żebyś wiedział.Platforma i jej posłowie dbają tylko o swoje tyłki i dupy najbogatszych.Dziwi mnie tylko,że biedniejsza część społeczeństwa na nich głosowała,skoro w swoim programie mieli np podatek katastralny od każdej nieruchomości

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę