Dodawanie komentarza

Do tematu: Jestem za Panią

Komentarze do artykułu: Kazimiera Szczuka się broni?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jestem za Panią

~aCVAdVOE

2006-03-19 06:32:30


    Pani Kazimiero jest Pani wspaniałą osobą. Bardzo cenię Panią za poglądy oraz za odwagę
    i prawdę jakie emanują z Pani wypowiedzi.
    Niewątpliwie jest Pani osobą kontrowersyjną, co wiąże się zawsze z posiadaniem zarówno
    grona zwolenników jak i przeciwników.
    Ludzie boją się osób, które potrafią wybić się ponad przeciętność i odnosić sukcesy.
    Wszelkie ataki na Panią są bez wątpienia oznaką zawiści, zazdrości,ewentualnie zaściankowej
    mentalności.
    Polskie społeczeństwo jest jeszcze wciąż niedojrzałe.
    Jednak wiem,że Pani bez problemu sobie ze wszystkim poradzi.

ODPOWIEDZ

Szczuka wyprzedza epokę

~mikrofala jest be

2006-03-20 10:03:13

Do rozwoju intelektualnego tego kraiku potrzebna nam Szczuka - nie Rydzyjko.

ODPOWIEDZ

uważam że troche przesadzają

~florion

2006-03-22 06:59:21

z ta kara dla Polsatu. W Szymon Majewski Show tez nasladuja innych i nikt sie nie czepia. A że dziewuszka chora to nie ma nic do rzeczy.

ODPOWIEDZ

Też popieram

~JU.

2006-03-23 09:32:39

Ja też jestem za Kazimierą.Jej poglądy są nowatorskie jak na naszą zacofaną,pruderyjną
    polską rzeczywistość. Dlatego też ma przeciwników.
    Kazia prezentuje wysoki poziom intelektualny i nie przez wszystkich może być rozumiana.
    Czasami to o czym mówi może być zrozumiane opatrznie.
    Podobnie było z programem, zwykłe nieporozumienie wykorzystano do tego żeby ją zaatakować.
    Takich osób jak Kazia ( zarówno kobiet jak i mężczyzn) jest w Polsce już trochę.
    To głównie osoby dobrze wyedukowane i myślące według europejskich standardów.
    I te osoby na pewno ją popierają.
   
   

ODPOWIEDZ

Masz rację!

~tygrys

2006-03-23 11:24:53

Jasne,poczyniłaś trafne spostrzeżenia.Ataki na nią to rozdżwięk między poglądami
    liberalnymi a konserwatywnymi.
    Kazia jest na pewno liberalna, postępowa, a przede wszystkim mówi prawdę.
    A prawdę nie każdy lubi usłyszeć.
    Ja bym nawet nie wyrażał się o niej,że jest kontrowersyjna.Ta kontowersyjność
    być może wynika z tego,że występuje w mediach i przez to upubliczniła własne
    poglądy.
    Ma silną osobowość, też uważam,że sobie poradzi.

ODPOWIEDZ

"śWIęTA RACJA"

~jaaaaaaaa

2006-03-26 10:37:47

Wszyscy macie rację! Jak tak dalej będzie w tym kraju i pozwolimy się panoszyć tym rydzykowskim katolikom, to za chwile zapłoną tu stosy!!!

ODPOWIEDZ

seminarium mi nie grozi!!!

~lidia

2006-09-01 07:18:32

Czy wypowiedź pani Czuryłły to mistrzowska stylizacja (tzn czy sama śmieje się Pani w duchu z tego co Pani napisałą????)czy też całkiem prostoduszne wyznanie???
   Jeśli sukces polega na występowaniu w idiotycznych talk showach i popisywaniu się tym, ile osób jest się w stanie obrazić, to ja wolę być skończonym nieudacznikiem do końca mojego życia.
   Jak dobrze że pani Kazimiera tak bardzo zajęta jest karierą w telewizji...
   Zadne, na szczęście seminarium z niedoszłym doktorem nauk humanistycznych mi nie grozi, i tym się cieszę!!!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę