Dodawanie komentarza

Do tematu: wstyd

Komentarze do artykułu: Kazimiera Szczuka się broni?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

wstyd

~sw

2006-03-22 02:09:52

Dla mnie szczuka to jest totalne dno jakiego jeszcze w zyciu nie widziałam. Nie powinna pracować w telewzji ale sprzątać ulice. Chociaż też nie ponieważ wtedy obraże te osoby.

ODPOWIEDZ

Nie obrażajmy ludzi

~Misia

2006-03-22 04:21:13


   Rozumiem,że każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii.Ile osób tyle bardzo różnych
   ocen i postrzegania tej samej osoby.
    Jednak nikt nie ma prawa posługiwać się obrażliwymi epitetami,bo to już jest zniewaga.
    Zresztą nie sądzę żebyś była kompetentną osobą do stwierdzenia tego jakie zajęcie
    jest dla Pani Szczuki odpowiednie.
    Dagmara

ODPOWIEDZ

Totalne dno

~NpXAitAyFOyK

2006-03-23 13:04:52

Totalne dno to twoja wypowiedź a Kazi to do pięt nie dorastasz .

ODPOWIEDZ

Wstydż się

~rXLzkKoBWejINhWFZW

2006-03-23 14:04:42

To Ty powinnaś się wstydzić.Wyrażanie się w taki sposób o innych świadczy o bardzo niskim
    poziomie.
   

ODPOWIEDZ

popieram

~bodek

2006-03-24 01:11:33

masz rację kazię powinno się odizolować to zakompleksiona nimfomanka
   

ODPOWIEDZ

intrugująca Kazia

~NbsYYWzBbPpAXZxkn

2006-03-25 07:53:34

Mnie to nawet ta kazia pociąga, bo ma w sobie coś takiego czego nie mają inne prezenterki. Nie chodzi tylko o jej wadę wymowy, czy jej wadę wzroku, czy też jej gestykulacje. Jest taką dominantką i chyba to mnie w niej najbardziej pociąga. Byłoby to dla mnie nie lada zadanie uwieżć Kazię. Jest taka tajemnicza i mroczna.
   Teraz nieco z innej flanki. Myślę, że Playboy z wizerunkiem Kazi, z jej fotkami i wypowiedziami erotycznymi to byłby niezły HIT na miarę roku. Co Wy na to?

ODPOWIEDZ

nie ma na ciebie lekarstwa Dag

~Ateista

2006-07-26 04:15:51

Nie wiem czy jestes jakąś zakompleksioną dziewuszką z narodowo-katolockiej chołoty ale powiem ci jedno:ty napewno nie dorastasz Kazi do pięt

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę