Dodawanie komentarza

Do tematu: chory kraj

Komentarze do artykułu: Kazimiera Szczuka się broni?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

chory kraj

~HRZLceZDfqMWMrimvgW

2006-03-23 07:54:56

naprawde uwazam ze nasz kraj jest chory i coraz czesciej mysle o tym aby przeniesc sie za granice na stale poprostu to co tu sie dzieje jest juz normalnie wrecz smieszne jaka przyszlosc czeka nasze dzieci w kraju gdzie niby jest wolnosc slowa ale jezeli dotyczy to telewizji ksiedz rydzyka to lepiej nic nie mowic bo zaraz zaczna sie oskarzenia jak w przypadku pani szczuki mimo iz nie przepadam za nia to ja tez nieraz zastanawialam sie dlaczego ta dziewczyna ma taki dziwny glos jest strasznie denerwujacy przykro mi z tego powodu jest osoba niepelnosprawna ale kazdy niesie swoj wlasny krzyz ona mowi ze dziekuje Bogu codziennie za swe cierpienie wiec jezeli cierpi z powodu uwag pani szczuki niech podziekuje Bogu i za to cierpienie i nadstawi drugi policzek chyba tego uczy nas Chrystus i nierozumiem tego halasu wokol tej wypowiedzi

ODPOWIEDZ

Brak precyzji

~Mateusz

2006-03-23 09:02:00

Myślę, że Pani Kazia nieprecyzyjnie przygotowała się do programu.
    Powinna czegoś bardziej konkretnego dowiedzieć się o tej dziewczynce i wtedy nie
    byłoby problemu.
    To są zwyczajne rozgrywki pomiędzy różnymi światopoglądami i nic innego.
    Kazia to osoba na poziomie.
   

ODPOWIEDZ

policzek

~WdfAoiMIZWxQk

2006-03-24 01:06:00

nadstaw swój policzek to dam ci kopniaka

ODPOWIEDZ

A co z kulturą?

~Piter

2006-03-30 09:33:07

Do Ja - poziomem kultury osobistej to Ty nie grzeszysz.
   Zastanów się nad sobą,a póżniej wypowiadaj się publicznie.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę