Dodawanie komentarza

Do tematu: qPA śni na jawie

Komentarze do artykułu: UniCredito finansowało polską partię?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

qPA śni na jawie

~gnuoVLZUDixgNnfn

2006-03-09 06:33:49

cd. twojego snu:koalicja Po-LSD stała się faktem.
   Oczywiście Donald już chciałby mieć wybory, już wita się z gąską...
   Lech Kaczyński uciekl do Niemiec, Jarosław Kaczyński został internowany
   to juz koniec,
   tylko zgasić swiatło
   na szczeście to niespełniony sen qPY czyli g.... wart.
   good night & good luck kupa

ODPOWIEDZ

idź się lecz

~NXKiCaaMSGHIl

2006-03-09 07:43:10

głosowałem na PiS, ale zdaje się że jaki jedyny z was mam własną firmę i bardziej od tego czy pis postawi szubienice dla ubeków zależy mi na tym co zrobią z gospodarką. Gdzie ten ich plan którym tak wymachiwali przed wyborami, gdzie pomysły. Ustawy socjalne które trafiają co chwila do sejmu podnoszą włos na głowie wszystkim na swojej działalności bo to my ostatecznie będziemy je finansować. Zatrudniam w tej chwili 9 kobiet na prawie pięciuset pracowników(gdy skończę rozbudowę kolejnej stoczni dam pracę jeszcze prawie dwustu osobom) i z tych 9, pięć zwolnię jeżeli wejdą ustawy o dłuższych urlopach macierzyńskich i 2,5 pół rocznej ochronie zatrudnienia. Młode dziewczyny po studiach pójdą na bruk a w ich miejsce zatrudnię albo mężczyzn albo kobiety które już mają rodziny i są w wieku w którym raczej nie planuje się dzieci. Wy żyjecie w jakimś nierealnym świecie w którym za wszystko winni są żydzi do spółki z masonami a ksiądz jest rycerzem wolności i piewcą prawdy(zaręczam ci że tak nie jest, sam miałem już dwie propozycje od obrotnych proboszczów w kwestii darowizny dla nich i podział tą, zwolnioną z podatku kwotą, lepiej jak to ujęli podzielić się po trochu niż urzędnikom oddać, dzięki takim przypadkom mam zero szacunku dla sutanny). Daliście się wciągnąć w starą jak świt grę - jak nie możecie dać biedakom chleba, dajcie mu wroga. I gonicie za tym wrogiem. Śledzicie masonów w każdej nieprzychylnej wypowiedzi, widzicie żydów w każdym zdarzeniu nie po swojej myśli. Nigdy nie zaprzeczałem że Polska została rozkradziona, rozprzedana, że wciąż to się dzieje. Ale to że PiS obiecał się z tym rozprawić nie zwalnia go wcale od tego by nie wytykać mu tego czego nie robi w innych sferach. Wasze wypowiedzi są po prostu tragiczne - tak wiemy że gospodarka leży i leżeć będzie, ale niech chociaż komuchów wyłapią.... Jak wysyłacie dziecko do szkoły to też mu tak mówicie - wiem Jacusiu że kiepsko czytasz i pisać prawie nie umiesz, ale wiesz co, nie musisz się uczyć, bylebyś na włefie trochę biegał. Ludzie obudźcie się!!! Bo w podzięce za te pobłażanie będziecie mieli znowu 4 lata obietnic w plecy a następne wybory wygra na 100%sld. Powtórka z aws-u się zaczyna dziać, a wy dalej kiwacie głowami.

ODPOWIEDZ

qPA

~Alexandra Hägglund

2006-03-09 08:58:07

A z czegop wychodzi qPA? Wiadomo. I stamtąd też są jej mądrości.

ODPOWIEDZ

No Wiechu pięknie

~sandra

2006-03-09 09:10:13

a może jakieś konkrety? Może coś powiesz o rozwiązaniach gospodarczych PiS-u? Potrafisz coś więcej po za tym co napisałeś? Poziom wypowiedzi absolwenta podstawówki. Napisz coś co podważy moje słowa, a nie obrażaj jeżeli chcesz rzeczowej dyskusji. Jeżeli nie potrafisz a się wpisujesz to tylko udowadniasz że jesteś skończopny gówniarz nie wart uwagi.

ODPOWIEDZ

No to Wiecho

~Zenon

2006-03-09 09:34:57

teraz pewnikiem się załamie pod tym ciężarem argumentów. :)
   PS
    ,,Wystarczy słowo, reszta jest gadaniem,, Lec . Treściwiej a przede wszystkim z sensem, Qpa

ODPOWIEDZ

Widzisz ant

~anonim

2006-03-09 09:53:48

wy dla rozwiązań politycznych pisu poświęciliście wszystko, dla PiS był wyborem z konieczności bo nie chciałem głosować na Tuska i liczyłem ze obok polityki pisowcy wezmą się też za gospodarkę. Jednak jak się okazuje nie wzięli się a wręcz robią wszystko by ją jeszcze bardziej pogrążyć. Żałuję swego głosu, trzeba było siedzieć w domu, przynajmniej mógłbym zaliczyć sie do tych 83% społeczeństwa która na pis nie głosowało. No ale stało się, i jako głoszący na tę partię mam też prawo ją krytykować. A swoją drogą, to tak się zastanawiam, trochę złośliwie, czy jak w wyniku posunięć pisu będą wyprowadzać sie z Polski firmy i zaczniecie tracić pracę to obwinicie za to politykę pisu czy żydów i masonów. A mój nick o co pytałeś w innym poście to pewien skrót używany przez narodowców. Jak chcesz sie dowiedzieć jakie jest jego rozwinięcie poszukaj sobie.

ODPOWIEDZ

Czy wiesz

~luki89k@wp.pl

2006-03-09 10:42:28

jak kanciarze naciągają ludzi? Na szybki zysk lub potencjalną stratę.
   Jeżeli wikłasz się w takie natychmiastowe emocje, to głupiejesz.
   Wsadzanie natomiast w każdą sprawę kleru i o. Rydzyka jest beznadziejne i już niesmaczne. Czego aż tak straszliwie się boisz...głoszonego przez nich dekalogu czy pluralizmu poglądów?
   Na zakończenie polecam Ci serdecznie książkę, którą teraz przeczytałem jednym tchem ,,Sprawa Honoru,, L. Olsona i S. Cloud. Zapewne o niej słyszałeś. Jest to o polskich lotnikach i napisane tak, że może wyprostuje to Twój kręgosłup pokrzywiony przez media.
   

ODPOWIEDZ

Jak mało wiesz...

~creo

2006-03-09 11:04:58

o mnie. Sprawę honoru czytałem zanim ukazała się w Polsce, bo bardzo mnie ciekawiła ta pozycja jak tyl;ko zaczęto o niej mówić. Wiele z tego co jak zrozumiałem było dla ciebie nowością z tej ksiązki, już parę łądnych lat temu znajdowało się na mojej stronie poświęconej II wojnie światowej(i spotykało się z częstymi atakami). Zamknąłem ją z braku czasu nad dalszym rozwojem w 1999 roku. Wierz lub nie ale była na tyle kontrowersyjna że znalazła swe odbicie w pracy pewnego profesora z jednej z wojskowych uczelni w Poznaniu. Ten pan miał zdaje się na nazwisko Karwat. Stopnia naukowego i wojskowego nie pomnę. A teraz proszę ukazała się książka która jednak potwierdza to co mi kiedyś, tam kiedyś udało wygrzebać. Co do mieszania księży przeze mnie to sprawa jest prosta. Skoro sam byłem naocznym światkiem ich zakłamania i oszustw, wiele się o tym mówi i słyszy. A wy podajecie ich jako kręgosłup moralny, to powiedz - jak o tym nie wspominać? No jak?

ODPOWIEDZ

kolejny jadowity przyklad anty

~Piotr1991

2006-03-09 11:33:34

Wrzodak,Ziobro,Giertych,Jankowski i Kaczynscy raz po raz swoimi apelami ozywiaja antysemityzm w Polsce
   Jak mozna takimi sloganami ograniczac wolnosc jedenostki do samostanowienia. Dobrze i dzieki Bogu ze w Polsce mamy cale stada utytuowanych i odzanaczonych miedzynarodowymi medalami i insygniami Profesorow . Do tej pory stada owych profesorow prawa,polityki,ekonomi a zwlaszcza finansow, zachecalo do masowych i zbiorowych gwaltow, morderst, napadow tak w miastach jak i na wioskach.Chordy owych uczonych w pismie profesorow poczuly sie lekko zagrozone faktem ze masa podatkowa dowiedziala by sie kim Oni naprawde sa i jaka maja -misje dziejowa- w Polskim Narodzie.

ODPOWIEDZ

Do Qpa

~sandra

2006-03-09 11:46:28

Po prostu tak!
   Mało ludzi jest świętych. To zaledwie dla wielu cel. To dotyczy również księży.
   Podpisując się pod medialną nagonką zwalczasz pluralizm i uczestniczyz w czymś co jest już chore w swej zajadłości. Co do książki to polecam przeczytanie jej jeszcze raz, i jeszcze raz, jeżeli nie pomoże... aż do skutku. Na odtrutkę zatruwanych serc jest też doskonały Sienkiewicz... i jak się przy tym człowiek bawi!.... Uwierz pomaga nabrać tego właściwego dystansu do podnoszonego obecnie wielkiego rwetesu . A propos firmy: mam też i od 12 lat. Z roku na rok było coraz gorzej a obecnie ledwo zipię. :) ledwo dycham :)
   Chyba jednak przyznasz, że wiara dobre intencje naszych mediów można uznać za głupią?

ODPOWIEDZ

nie wiem jak się z wami

~ewa

2006-03-09 12:05:45

dogadać, skoro ja tylko piszę że nie wolno zapominać o tym że PiS jak na razie nic nie robi w sprawie gospodarki, a wy mi zarzucacie że popieram media, że jestem fanem Tuska i co tam jeszcze przyjdzie pod klawiaturę. Tak jakbyście wcale nie rozumieli tego co czytacie, tylko stwierdzali - krytykuje Nasz PiS, a to łobuz! I jazda co najgorsze. Co do firmy to moja akurat prosperuje jak najlepiej, ale jestem w trakcie rozbudowy na którą zaciągnąłem maleńki kredyt(1,5miliona $)i byłem na tyle głupi że część wziąłem w Szwecji(mam podwójne obywatelstwo)a część niestety w Polsce. Przy polityce socjalnej PiS-u i gwałtownym wzroście długu publicznego w którymś momencie to się sypnie a pierwszym krokiem w takim wypadku będzie podniesienie stóp procentowych. Przy 800tys $ dolarów w moim przypadku, nawet 4-5% będzie dla mnie katastrofą. Zacząłem się zabezpieczać sprzedając 10% udziałów amerykańskiej firmie z którą współpracuję. Liczę że jeżeli, odpukać się zawali u nas, to oni pomogą zaciągnąć mi kredyt tam i spłacić ten w Polsce.

ODPOWIEDZ

OK

~tyu

2006-03-09 12:27:23

No to Qpa mnie cieszysz bo po Twoich wypowiedziac śmiem przypuszczać, że pewne istotne sprawy nie są Tobie obojętne. Może to tylko sprawa czasu aż będziemy się w pełni rozumieli. Na zachodzie spedziłem w komfortowej sytuacji 5 lat i może to tylko kwestia czasu abyś na forum nie wypisywał medialnych banialuków, faceta bez własnej tożsamości.

ODPOWIEDZ

ant

~cawsFIEpYfJkh

2006-03-09 13:04:32

A ja wyjechałem z Polski mając 17 lat, w 1986 roku. Mój ojciec był stewardem na Batorym. Podczas jednego z rejsów poznał, piękną, Szwedkę, a ponieważ on nie mógł wyjechać do niej to ona przyjechała do niego. Przyszedłem na świat w 69, a trzy lata później mój ojciec miał wypadek. Doznał rozległych poparzeń olejem podczas sztormu. Bardzo go to oszpeciło, załamał się, zaczął pić. Całe moje dzieciństwo to jedna wielka bieda. Matka nie znała języka, nie mogła pracować, zresztą czasy były takie.... Patrzyli na nią jak na szpicla z wrogiego bloku. Czasem coś tam przysyłali dziadkowi, a ojciec wynosił z domu co się dało i pił. Zmarł na marskość wątroby w 85. Rok później matce udało się załatwić mi szwedzki paszport i wyjechaliśmy. Zmarła dwa lata później na gruźlicę której w Polsce nie leczyła. Wyjechałem do USA, pracowałem 10 lat w Santa Monika w stoczni jachtowej. W 1998r wróciłem do Polski, otworzyłem własna małą stocznię. Po jakimś czasie dobudowałem drugą halę, trzecią, czwartą. Robię jachty do Hiszpanii, Francji i Szwecji. Teraz udało mi się podpisać kontrakt z firmą w stanach w której pracowałem i jak pisałem kończę kolejną rozbudowę zakładu. Będziemy robić pełnomorskie jachty motorowe w cenie od 80 do 150 tys $(w końcowej sprzedaży, moje zarobki są dużo niższe) w zależności od wielkości więc mam nadzieję na szybką spłatę zaciągniętych kredytów. O ile nie sypnie się wszystko zanim w ogóle wdrożymy produkcję. Jak wszystko pójdzie dobrze w czerwcu będę zatrudniał już prawie osiemset osób.

ODPOWIEDZ

Ok.

~Z.D.

2006-03-09 13:20:24

Naprawdę życzę Ci spełnień i dodajesz mi otuchy. Ja w tej chwili słucham w Radiu Maryja wywiadu z premierem Estoni. Jest to w tej chwili najbardziej dynamicznie rozwijający się kraj z byłego bloku wschodniego. Jak stwierdził premier tego kraju, fundamentem ich przekształceń i gospodarki jest moralność. Kiedy zaczęli proces przekształcen przyjeli zasadę: nie wolno kraść i okradać obywateli z ich dobra wspólnego. Serdecznie polecam tą audycję po 21.00 jak sądzę do ściągnięcia ze strony RM.
   Posłuchaj proszę Qpa i bardzo ciekaw jestem Twoich refleksji.

ODPOWIEDZ

PS

~hrulmxgyHjJWohA

2006-03-09 13:46:38

Qpa, ktoś z tak niezwykłym a jednocześnie tak trudnym życiorysem jest skazany wręcz na dokonanie niezwykłych rzeczy. Wierzę, że tego dokonasz.
   Jestem tego pewien. Cieszyłbym się gdybyśmy lepiej siebie zrozumieli.
   Czekam na Twój komentarz wspomnianej audycji.

ODPOWIEDZ

O Estonii wiem sporo

~autor

2006-03-09 13:55:21

z pierwszej ręki bo jeżdzą dla mnie dwie Estońskie firmy dostawcze(mają lepsze układy w Szwecji niż nasi). Kraj który z jednej strony sie dynamicznie rozwija, z drugiej który skazał 20% swoich obywateli, pochodzenia rosyjskiego, na wegetację. Nie dostali oni obywatelstwa, nie są nigdzie zatrudniani, nie mają prawa głosu(faktem że warunek jaki im postawiono nie jest może zbyt wielki - nauka języka estońskiegow mowie i piśmie oraz zrzeczenie się obywatelstwa rosyjskiego). Co do morlaności Estonii pogadaj proszę z Finami. Dla nich Estonia to wiecznie otwarty burdel. Jeżdżą tam na panienki, striptizy itp. Kwitnie hazard, handel narkotykami i sama narkomania. Więc akurat ten kraj lansowany jako przykład przez Radio M to jakiś żart chyba. Przynajmniej jeżeli idzie o moralność. Kolejną ciekawostką jest to ze to kraj który chociaż nie wielki dość łatwo wysprzedaje swoją ziemię. Głównie Finom którzy gremilanie sprowadzają się do Estonii. Czy Radio M nie nawołuje do tego by nie rozprzedawać naszego kraju? Ciekawa mieszanka. Fajnie za to że postawili na komputeryzacje, nawet ziemniaki unich można kupić przez internet.

ODPOWIEDZ

Do licha

~Moro16

2006-03-09 14:15:41

suchaj, potem podsumujesz, :)

ODPOWIEDZ

Audycja

~IveEqREl

2006-03-09 15:27:24

już się skończyła i chyba nie doczekam się Twojego komentarza. Mam nadzieję, że nie obawiasz się przybrania w sutannę a na słowo RM nie żucasz za siebie uroków?. :) Jak by nie było, Twoja wypowiedż sporo mi rozjaśniła w temacie wspomnianej audycji
   Myślę, że dotykasz problemów których mogę się jedynie domyślać. Ja dotykam z kolei problemów, które dla Ciebie mogą nie mieć znaczenia. Dlatego czasami trudno nam się zrozumieć. Na dzisiaj zebrałem sporo materiału do przemyślenia. Będę z pewnością trochę głębiej starał się zrozumieć to co piszesz. Pozdrawiam.
   

ODPOWIEDZ

całkowicie się zgadzam z

~patra-chan

2006-03-10 05:14:47

ANT !!! RM i TV Trwam to jak by nie było jedyne media które głoszą PRAWDY MORALNE !!! i chwała im za to ! a oprócz tego że są typowo NARODOWE nasze Polskie to tylko się cieszyć ! To że dużą częścią odbiorców są starsze osoby to nić złego ! jężeli ktoś nie dorósł do głębi zasad moralnych to nie powinien się wypowiadać na te tematy !!!

ODPOWIEDZ

moviemaker

~VaWDQxAnmzixHKYbc

2006-03-10 08:24:28

chyba straciłeś wątek rozmowy, inaczej mówiąc nie chciało ci się czytać o czym, tak obszernie pisaliśmy.

ODPOWIEDZ

Nie zupełnie Qpa

~dasdasd

2006-03-10 14:03:39

Moviemaker podjął temat przed którym Ty umknąłeś. :)

ODPOWIEDZ

Z ręką

~scambri

2006-03-10 22:42:08

na sercu i klawiaturze, Qpa. Tego, z Wałęsą, nie słyszałem lecz różne trafiają się opinie słuchaczy, nie zawsze wiarygodne. Słucham w RM publicystyki i jest o niebo wyższych lotów, i niż ta w tvn. To sprawa jednak indywidualnych potrzeb. Problemem jest natomiast skuteczność ogłupiającego oddziaływania tvn i im podobnych. Dam przykład: Jak miałeś zajęcia z socjologii to powinieneś pamiętać, że jej podstawą jest udowodnione twierdzenie, że ,,nie ma człowieczeństwa poza społeczeństwem,, Wszelkie wartości duchowe i moralne nabywane są w drodze wychowania...nie rodzimy się z nimi jak sądzono kiedyś
   i co sugerują, o zgrozo, wspomniane media.
   Pomyśl co z tego wynika. Chcesz czy nie chcesz, ukształtowała Ciebie chrześcijańska kultura i wcale nie taka zła jeżeli porówna z innymi. Niszczenie kościoła w imię realizacji niejasnych celów wydaje się mało rozsądne. Skrajną jednak głupotą są zajadłe ataki, tych którzy się w tym wychowali. Podobne rozdwojenie ma mój brat i chyba wiem w jakie emocje jest uwikłany...najprościej, absurdalne.
   

ODPOWIEDZ

taaaaa, ukształowała mnie

~uCnObjWPV

2006-03-11 05:21:33

chrześcijańska kultura, ojciec chlał, dziadkowskie byli biedni, a matka była baptystką, ksiądz wytykał mnie palcem na religii a nasz dom gdy chodzi po kolędzie omijał z daleka. Powiesz że to odosobniony przypadek? A ja ci powiem że guzik prawda. Wejdźmy do pierwszego z brzegu kościoła i przypatrz się jak ksiądz traktuje dzieci dobrze ubrane, dające na ofiarę i jak omija szerokim kołem to nieco przybrudzone, biedniejsze, za biedne by coś rzucić do koszyka. Jak głaszcze po główkach te bogate i jak odwraca głowę przed biedą. Raczej wielkim świętem jest gdy czegoś takiego nie ma. Wróciłem do kraju, mieszkam prawie 400km od Gdańska gdzie sie urodziłem i widzę to samo co tam. Jak tylko stanąłem na nogi i firma zaczęła przynosić zyski odwiedził mnie proboszcz z propozycją darowizny do podziału. Wyprosiłem go. Parę tygodni później dowiedziałem się że jestem komuchem i masonem. Zabawne nie. Dwa lata temu zmienił się proboszcz(chodziłem przez ten czas na msze do innej parafii). Nie czekałem długo na jego pierwszą wizytę. Chodziło o pomoc w naprawie dachu w kaplicy. Nie ma sprawy. Nie były to wielkie pieniądze, a i ksiądz wydał mi się osobą z powołania. W listopadzie ubiegłego roku odwiedził mnie znów. Kończył się rok, więc była okazja do darowizn, wie pan, zawsze to można to załatwić żebyśmy obaj byli zadowoleni. Tego też wyprosiłem. O tyle sprawa skończyła się inaczej że już nie ogłoszono mnie masonem i ubekiem. Powiem więcej, chodząc do kościoła odniosłem wrażenie że ksiądz jakby się wstydził spojrzeć mi w oczy. Dobre i tyle. Ale powiem ci jedno, określenie chrześcijańska moralność sam osobiście wkładam między bajki. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem. A trochę świata zjeździłem. Każdy dba o własną dupę i nie zawaha się by zrobić w jajo sąsiada, współpracownika czy obcego byle tylko wyjść na swoje. I tu w kraju, i za granicą. A jak ktoś się trochę wyróżnia to zaszczują, rozniosą na językach żeby nie kłuł w oczy, nie budził wyrzutów sumienia.

ODPOWIEDZ

..............

~Pan Bóg zna date

2006-03-11 17:23:21

Trochę się pogubiliśmy dzięki wielkim skrótom myślowym.
   Sądzę, że trochę widzisz to co chcesz widzieć.
    Wiara w samych ludzi , jest rownie bezsensowna jak zwątpienie. Nie to jednak wydawało mi się problemem. Nie wierzę także w idee, ideologie i szczytne cele, które zwalczają chrześcijaństwo bo zaczynają się dla mnie urealniać ponure wizje Orvella, Szulkina, Lema ... wszelkie totalitarne wizje. Może nawet jeszcze bardziej ponure.

ODPOWIEDZ

ja nie widzę to co chcę

~Z.D.

2006-03-11 22:30:47

widzieć, widzę co to jest i skoro mnie nie zaatakowałeś to Ty widzisz to samo, a to co nas różni to, to że Ty znajdujesz pewne wytłumaczenie dla tego co widzisz, a ja nie. Może gdybym był wychowany w bardziej fanatycznym stosunku do instytucji kościoła też znajdowałbym usprawiedliwienie, dzięki oparciu dla tradycji i historii. Ale tak nie jest, dla mnie wiara i kościół to dwie oddzielne rzeczy i rozliczam i oceniam ten drugi jak każdą inną instytucję, nie jak dawcę wiary.

ODPOWIEDZ

Qpa

~dupa jaś

2006-03-12 12:30:51

Takie uproszczenia są naprawdę denerwujące. Znasz obraz całości jedynie z tego co dostrzegasz w swoim i przekazały Ci media. To za mało by dokonywać takich uogólnień i głosić je z takim zacietrzewieniem. To samo dotyczy określenia fanatyzmu. Tworzysz takie skróty myślowe i uogólnienia, że naprawdę trudno podjąć rozmowę. Gdyby istniał w polsce fanatyzm religijny, pewni ludzie musieliby umrzeć- jak w niektórych religiach.
   Opanuj się

ODPOWIEDZ

ant

~pit999

2006-03-12 13:24:37

polski fanatyzm religijny objawia się pobłażliwościa dla ksieży, już cię kiedyś pytałem i nie odpowiedziałeś - czy dla Ciebie koloradka jest pewną formą immunitetu? odpowiedz sobie na to a wtedy zrozumiesz co nas różni. i nie zwalaja wszystkiego na media, bo naprawdę praktycznie nie mam z nimi kontaktu. Głównie gorzystam z netu, szkoda mi czasu na oglądania gadających głów.

ODPOWIEDZ

Będę kończył

~paweł

2006-03-13 05:38:51

Budujesz tutaj uogólnienia w oparciu o swoje projekcje.
   One dużo mogą mówić jedynie o Tobie samym.
   Czasami tworzysz też dziwne konstrukcje myślowe z którymi trudno nawet polemizować. Piszesz o polskim fanatyzmie, który objawia się pobłażliwością.
   Ta absurdalność jest aż zabawna. Życzę takiego fanatyzmu dla całego świata.
   Równie absurdalny jest też rzekomy immunitet księży gdy nagminnie w mediach dopada się jakąś jednostkę komentując jego wykroczenie w formie totalnych uogólnień...podobnych Twoim. Odnośnie tyego tematu to niestety w Tobie dostrzegam fanatyzm, którego podstawy jedynie mogę zgadywać. Jak by nie było, wtrącanie tych fanatycznych nienawiści w większość rozmów, wydaje się już niezdrowe. Na pewno sprzeczne z głoszoną jednocześnie potrzebą wolności słowa i pluralizmu poglądów. Zauważ, że nikt na forum nie szydzi z ateizmu lub ,,innowierców,,. Z klerem nie musisz mieć kontaktu a wtakim razie równie dobrze mógłbyś rozmawiać o Rabinach. Częściej wypowiadają się na tematy naszej polityki niż może sądzisz.
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę