Dodawanie komentarza

Do tematu: W naszej Ojczyznie

Komentarze do artykułu: Prowokacja

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

W naszej Ojczyznie

~Jacek placek

2006-03-10 11:35:55

jest już podmienionych zdumiewająco dużo wartości a inne skazywane są na niebyt. Trudno oprzeć się wrażeniu, że jest przywłaszczana na rzecz innej tożsamości narodowej unifikując jednocześnie nasz naród do roli ,,obywateli’’
   Obecny sposób lansowania i promowania, niby naszej kultury, potwierdza ponure refleksje zawarte w artykule. Czy Polacy, którzy mogliby to zmienić, nie dostrzegają problemu bo są tak głupi, czy tak obojętni i uwikłani? Jedno nie budzi wątpliwości: zalew miernot kształtujących naszą egzystencję jest zatrważający. Dobór negatywny trwa nadal a nasza rzeczywistość ma nadal widoczne przynajmniej dwa dna.
   

ODPOWIEDZ

Międzynarodowa banda złodziei

~JA

2006-03-11 05:41:45

ma do dyspozycji lewackie media w 95 %.Głoszą swoje poglady przez 24 godz. na dobę, a jeżeli inna opcja powie jedno zdanie to wyją z oburzenia. Niestety zrobili wielu osobom wodę z mózgu, pozbawili samodzielnego myslenia. Dobitny przykład to audycje Lisa,Wojewódzkiego,Olejnik gdzie można kłamać, insynuować wyśmiewać..... Wszystko to opiera się na lewackim podłożu, stosowane są te same stalinowskie metody. Widać jak na dłoni jak bardzo media skłócają społeczęństwo, robia wszystko by zohydzić, poniżyć ludzi myslących inaczej - po POLSKU.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę