Dodawanie komentarza

Do tematu: Wcale nie jestem zdziwiony!

Komentarze do artykułu: Tajemnice żony Leszka Balcerowicza

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Wcale nie jestem zdziwiony!

~lyXPkwaCxnbIVeVAxR

2006-03-13 18:10:12

I wiem na pewno jedno;jesli tylko chodzi o kase w perspektywie tych 17-tu lat, gdziekolwiek bysmy nie wdepneli,tam na pewno znajdziemy najwiecej ludzi zwiazanych z obecna Po lub SLD i ich powiazaniami rodzinnymi.To nie jest przypadek.Dla przykladu kilka nazwisk;P.Piskorski,Schetyna,Polisa K.HannaG./Dosia/I.t.d.Mysle ze nie trzeba wiecej.Chcialo by sie zadac tylko jedno pytanie;Dlaczego tak nagle ewentualne powolanie komisji sledczej dot. NBP i KNB, wywoluje tyle protestu jak i sprzeciwu,w tych srodowiskach.Czlowiek niewinny zawsze spi spokojnie.A tu od razu stara spiewka,Zemsta polityczna,proba znieslawienia,beda tego jakies konsekwencje w Brukseli,i.t.d.Buta i chamstwo tych ludzi jest mi doskonale znana,Nie wiem tylko jednego, dlaczego Urzad Ochrony Panstwa nie zabiera sie/lub sie nie zabral/dotychczas za to cale towarzystwo wzajemnej adoracji.Pozdrawiam i Szczesc Boze!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę