Dodawanie komentarza

Do tematu: Brednie - Kulczyk nie ma Warty

Komentarze do artykułu: Tajemnice żony Leszka Balcerowicza

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Brednie - Kulczyk nie ma Warty

~karolina

2006-03-13 22:18:27

Brednie i wypociny. Kulczyk nie ma większościowych udziałów w Warcie. Żenujące wypociny których nie chce się czytać. Zwróciłem tylko uwagę na zdanie o Kulczyku i to zdanie świadczy o całości artykułu.
   
   Większościowym udziałowcem w Warcie jest grupa finansowa KBC.

ODPOWIEDZ

Koleś nie chcę się sprzeczać

~Ktoś

2006-03-13 23:36:00

ale:
   Warta TUiR SA główny udziałowiec: Kulczyk Holding
   Warta Vita Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie, udziałowcy: WARTA i PKO BP
   
   To są dane o tych firmach ogólno dostępne w Internecie. Nie trzeba nawet głębopko grzebać. Nigdzie to nie jest ukryte. Nie wiem skąd masz inne dane. Może nam naświetlisz swoje źródełko?

ODPOWIEDZ

odp.

~bialy

2006-03-14 03:40:35

a gdzie jest napisane, że Kulczyk ma większościowe udziały w Warcie? Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Główny gracz nie zawsze musi być większościowym graczem.

ODPOWIEDZ

ze strony Warty

~mrcHmFRgZZXOpl

2006-03-14 08:35:47

Akcjonariat TUiR WARTA S.A
   KAPITAŁ AKCYJNY
   Kapitał akcyjny TUiR WARTA S.A. wynosi 81 276 570 zł i dzieli się na 8 127 657 akcji na okaziciela.
   GŁÓWNI AKCJONARIUSZE
   KBC Insurance N.V. i podmioty zależne - 75,13 % akcji
   Kulczyk Holding S.A. - 24,61% akcji
   
   I naprawdę nie trzeba było daleko szukać.
   
   jeszcze więcej:
   
   KBC nabywa udziały Kulczyk Holding w WARCIE
   W dniu 7 marca b.r. Grupa KBC poinformowała o uzgodnieniach pomiędzy KBC i Kulczyk Holding dotyczących sprzedaży udziałów Kulczyk Holding w WARCIE (wynoszących 24,61 proc.) na rzecz KBC Insurance za kwotę 400 mln zł. KBC spodziewa się sfinalizowania transakcji do końca marca 2006 roku. Transakcja ta razem z zakończoną operacją wykupu udziałów od akcjonariuszy mniejszościowych (0,26%) zapewni KBC pełną kontrolę i umożliwi wszczęcie procedury wyjścia WARTY z giełdy.
   Przejmując kontrolę nad WARTĄ, KBC potwierdza swoje długoletnie zaangażowanie w WARCIE i podtrzymuje chęć dalszego rozwoju spółki oraz lepszego wykorzystania efektu synergii w ramach Grupy. KBC wspólnie z zarządem i pracownikami WARTY dąży do wzmocnienia pozycji rynkowej firmy i poprawy osiąganych przez nią wyników.
   Zwiększenie liczby udziałów w WARCIE jest spójne z polityką KBC dotyczącą stałego zaangażowania w rynek Europy Środkowo-Wschodniej. Transakcja ta wzmocni pozycję KBC jako jednego z wiodących inwestorów w regionie.

ODPOWIEDZ

hmmmmmm

~svEedHgVJxvKxv

2006-03-14 11:37:26

jeżeli chodzi o mnie to korzytałem z tej strony - http://207.200.81.7/World/Polska/Biznes/Ubezpieczenia
   i jak wół jest tam nadal że Kulczyk Holding to główny udziałowiec Warty. Może nie nadążają z aktualizacją tak się nam właściciele zmieniają.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę