Dodawanie komentarza

Do tematu: Bardzo rzadko wdaje się

Komentarze do artykułu: Burzliwa debata w Sejmie

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Bardzo rzadko wdaje się

~tMVMlqHf

2006-03-14 12:29:43

w dyskusje o niezależności czy zależności mediów. Uważam ze każdy w pewien sposób patrzy przez pryzmat własnych zapatrywań politycznych i tworząc artykuł czy program skłania się ku temu co mu bardziej pasuje(wyłączam z tego wyborczą, ilekroć zdarzyło mi się z nią zetknąć to zawsze miałem wrażenie że tam mają jakiegoś oficera to spraw polityczno-wychowawczych który dyktuje wszystkie artykuły na jedno kopyto i styl). No ale tego co dzieje się od wczoraj, nawet ja nie mogę zdzierżyć, mimo całej swojej tolerancji. To jawne, masowe i nachalne zastraszanie społeczeństwa do spółki z promowaniem platformy obywatelskiej. Wszędzie jak nie gadający Tusk to cytowany Tusk. PiS, LPR czy Samoobrona daleko w tle, jakieś wyrywki, skrawki, byle tak naprawdę nic nie powiedzieć. Za to Słowa Tuska, Balcerowicza czy Walc grubą, tłustą czcionką. A najgorsze jest to że bardzo wiele osób, szczególnie młodych, w wieku studenckim i młodszych patrzą na nich jak w obraz, spijają słowa z ust i nawet nie chcą uruchamiać szarych komórek by zrozumieć to co słyszą. Łykają wszystko bez mrugnięcia okiem.

ODPOWIEDZ

masz racje .

~EFuVgOaNWJ

2006-03-14 13:42:01

mydlenie oczu młodym my to żeśmy przeżyli,pod pięknymi zwrotami czycha diabeł z pejsami.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę