Dodawanie komentarza

Do tematu: To nie mięści się

Komentarze do artykułu: Monopolizacja sektora bankowego?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

To nie mięści się

~Natalia

2006-03-14 20:57:43

po prostu w głowie do jakiego stopnia zostaliśmy obezwładnieni i ogłupieni
   przez bandziorskie kolesiostwo- tępych w swej pazerności typów, których Ojczyzna jest poza naszymi granicami, albo wszelkimi granicami. Czytam wiadomości na portalach i mam wrażenie, że obłuda i bezczelność sięgnęła stanu kuriozalnego. Reflektuję się jednocześnie, że płakanie od lat w czyjś rękaw jest pozbawione sensu.... ponadto nie meskie.
   Nie musimy być przecież wiecznymi ofiarami losu - reżyserownego nie przez nas samych. Wyjdzmy wreszcie z tych malin i oddajmy to co zebraliśmy tyle lat walenia po głowie. Śmieszni będziemy jedynie siedząc nadal w tych krzakach i biadoląc, że kolejny cwaniak schował się w Izraelu, że mamy tępych PO..lityków a przepisy prawa zakrawają na farsę.
   

ODPOWIEDZ

spoko ANT !!!!

~aga

2006-03-14 23:47:07

super text !!! 100 % się zgadzam !!!! wszystko co napisałeś to chciałem napisać też !!!

ODPOWIEDZ

Ant trochę przesadzasz

~Ktos

2006-03-15 00:16:31

a wiesz dlaczego? Bo wielu z tych których masz a ogłupiałych doskonale zdaje sobie sprawę jak to wszystko funkcjonuje. Ale właśnie w tych rozprzedawanych sektorach mają pracę, jakieś tam pieniądze(w sektorze bankowym najczęściej większe niż średnie w danym regionie), pewną stabilizację. Bronią tego bo boją się że zmiany mogą doprowadzić do krachu ich małych świadków. Tym bardziej że takich krachem straszą ich szefowie. Jeżeli ktoś z rządu mówi ci - źle nie będzie. A twój szef - wylecisz na zbity pysk lub obetnę ci o połowę pensję. To kto miałby większy wpływa na twoje życie? Gość z telepudła czy gość zasilający co miesiąc twoje konto. Parę razy oskarżałeś mnie o upraszczanie a sam właśnie to robisz i wrzucasz wszystko do jednego worka. Na pewno zaczniesz pisać o ojczyźnie. Ale najbliższą nam ojczyzną jest rodzina. Dzieci, żona. Nie wielu ludzi pójdzie walczyć o wolność i demokrację jeżeli będzie to oznaczać skazanie swoich dzieci na głodowanie. Tym bardziej jak wcale nie żyje im się źle. A to że obcy kapitał wykupił moje miejsce pracy? To jedno z pomniejszych zmartwień. Zresztą, chociaż sam jestem przeciwny wysprzedawaniu Polski to przypomnę ze w Czechach które nas wyprzedają znaczenie w gospodarce w rękach zagranicznego kapitału jest 90% banków. Inną sprawą jest dodatkowy lobbing mediów. Ale to już temat rzeka.

ODPOWIEDZ

no tak Obiektywie

~PATRYCZEK

2006-03-15 00:30:44

ale Ant napisał ogólnie bardzo ładdny i zgrabny text a przy okazji bardzo celujący !!!

ODPOWIEDZ

hmmm

~lexus

2006-03-15 01:25:24

jak ten tekst może być celujący skoro Obiektyw właśnie pokazał że część ludzi popiera platformę i całą resztę z tym związaną całkiem świadomie widząc w tym swoją korzyść. Obawiam sie że to raczej ci którzy poświęcają się dla ojczyzny i tak dalej są w mniejszości, a tacy co nie zdają sobie sprawy z tego co dzieje się w Polsce to już w ogóle na wymarciu. Po prostu bardziej liczymy to co mamy w kieszeniach niż kto co posiada u nas.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę